Życzenia na wakacje 2019

Życzenia Pani Anny Korfel-Jasińskiej, Zastępcy Prezydenta ds. Edukacji, Sportu i Turystyki

Życzenia na wakacje 2019
Fot. pixabay.com

Wielce Szanowni Państwo,

Rodzice, Uczniowie krakowskich szkół,

 

za kilka dni oficjalnie rozpoczną się wakacje. Kończy się rok szczególny, rok, który całemu środowisku oświatowemu nie oszczędził trudnych emocji.

Dziękuję Nauczycielom za realizowanie coraz ciekawszych pomysłów na przekazywanie wiedzy, rozbudzanie pasji i ciekawości świata u młodych ludzi,

Wyrażam wdzięczność Rodzicom za bardzo świadome i aktywne uczestniczenie w działaniach szkoły, za rady i pomoc, która tak często przyczynia się nie tylko do  poprawy warunków, ale też budowanie coraz lepszej atmosfery środowiska szkolnego, w  którym  kształtowani są młodzi ludzie.

Uczniom gratuluję mądrego wykorzystywania szansy, jaką stwarza szkoła, za  ciekawość świata i entuzjazm, za sukcesy i  osiągnięcia.

Wszystkim, którzy na te wakacyjne miesiące wyjadą z naszego miasta życzę niezapomnianych przygód, nowych przyjaźni, realizacji planów i marzeń.

Tym, którzy pozostaną w Krakowie, przypominam, że Miasto oferuje wiele różnorodnych atrakcji i przedsięwzięć, których celem jest umożliwienie dzieciom i młodzieży uczestniczenia w zajęciach, które sprawią im radość i  jednocześnie wpłyną korzystnie na ich rozwój. Szczególnie rekomenduję ofertę młodzieżowych domów kultury oraz cieszący się coraz większą popularnością projekt „Lato w szkole”, który będzie w tym roku realizowany przez 75 samorządowych szkół podstawowych i placówek. Oczywiście ze swoją ofertą wakacyjną będą oczekiwać na uczniów  miejskie obiekty sportowe.

Życzę wspaniałych, zdrowych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu

 

Anna Korfel-Jasińska

Zastępca Prezydenta ds. Edukacji, Sportu i Turystyki

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Margerita Krasnowolska
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY