Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Ferie zimowe z MCPU

Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie w czasie ferii zimowych (od 14 do 25 stycznia) będzie prowadzić warsztaty szkoleniowe z zakresu profilaktyki uzależnień.

Oferta szkoleniowa skierowana jest do:

  • dzieci (od lat 10) i młodzieży,
  • rodziców i opiekunów,
  • nauczycieli.

Dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy 3-godzinne warsztaty rozwijające umiejętności: radzenia sobie ze stresem, asertywności, a także podnoszące poziom wiedzy dotyczącej zagrożeń związanych z używaniem substancji psychoaktywnych oraz zachowań uzależniających.

Podczas 2-godzinnych spotkań rodzice będą mogli pogłębić umiejętności w zakresie zapobiegania zachowaniom ryzykownym związanym z używaniem substancji psychoaktywnych i stosowaniem zachowań uzależniających przez dzieci i młodzież.

Wszystkie zajęcia są  skierowane do mieszkańców Krakowa i prowadzone będą nieodpłatnie.

W celu zgłoszenia się na szkolenie prosimy o kontakt pod numerem 668 367 615 lub pod adresem profilaktyka3@mcpu.krakow.pl. Szkolenia odbywają się w Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie przy ul. Rozrywka 1, w sali nr 18.

Załączniki:

Regulamin - kliknij tutaj

Harmonogram - kliknij tutaj

 

ZAPRASZAMY DO PUNKTU KONSULTACYJNEGO

Jeśli jako rodzic zauważasz u swojego dziecka przejawy zachowań ryzykownych, które mogą dotyczyć sięgania po substancje psychoaktywne (alkohol, narkotyki, leki) lub niepokojące czynności (nadużywanie Internetu, komputera, hazard itp.) zapraszamy do Punktu Konsultacyjnego przy ul. Rozrywka 1, gdzie można uzyskać specjalistyczną poradę. Wszystkie porady są nieodpłatne i anonimowe.

Psychologowie i terapeuci uzależnień dyżurują w poniedziałki, środy i piątki od 7.30 do 15.30 oraz we wtorki i czwartki od 7.30 do 18.00.

Radcy prawni dyżurują we wtorki od 15.00 do 17.00, środy od 14.00 do 18.00 i czwartki od 16.00 do 18.00.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Beata Batko
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2019-01-11
Data aktualizacji: 2019-01-11
Powrót

Zobacz także

Znajdź