Aktywna tablica 2017 – sprawozdanie końcowe

Szanowni Państwo Dyrektorzy Samorządowych Szkół Podstawowych, informuję, że został opublikowany zmodernizowany wzór Sprawozdania dyrektora szkoły z realizacji zadań w ramach Rządowego programu „Aktywna tablica”

Aktywna tablica 2017 – sprawozdanie końcowe
Fot. Portal Edukacyjny

Szanowni Państwo

Dyrektorzy Samorządowych Szkół Podstawowych

 

Informuję, że został opublikowany zmodernizowany wzór Sprawozdania dyrektora szkoły z realizacji zadań w ramach Rządowego programu „Aktywna tablica” - w załączeniu.   

Ponadto przypominam, że termin składania sprawozdania końcowego z realizacji programu „Aktywna tablica” – edycja 2017 mija 15 czerwca br. Sprawozdanie należy złożyć w Wydziale Edukacji UMK (ul. Stachowicza 18), łącznie w wersji papierowej - jeden egzemplarz -  i w wersji elektronicznej, przesyłając sprawozdanie w wersji edytowalnej (.doc) na adres e-mailowy: Dominika.Kaszuba@um.krakow.pl . Aby otrzymać potwierdzenie poprawnego wypełnienia dokumentu, należy przesłać sprawozdanie w wersji elektronicznej przed złożeniem wersji papierowej.

Przypominam, że organem prowadzącym szkoły samorządowe jest Gmina Miejska Kraków, a sprawozdanie składa szkoła podstawowa.

Załącznik: Sprawozdanie dyrektora szkoły

 

/-/ Magdalena Węgrocka-Szwalec

p.o. Zastępcy Dyrektora Wydziału

Pokaż metkę
Osoba publikująca: AGNIESZKA PALECZNY
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY