Małopolski Konkurs Pieśni Religijnej Nie lękajcie się! im. św. Jana Pawła II

Z okazji przypadającego w październiku 2018 roku jubileuszu 40-lecia wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową, Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II oraz Centrum Jana Pawła II - „Nie lękajcie się” w Krakowie chcą zaprosić dzieci, młodzież oraz dorosłych do wzięcia udziału w Małopolskim Konkursie Pieśni Religijnej Nie lękajcie się!  im. św. Jana Pawła II.

Małopolski Konkurs Pieśni Religijnej Nie lękajcie się! im. św. Jana Pawła II
Fot. Portal Edukacyjny

W konkursie, którego motywem przewodnim będzie muzyka do słów Jana Pawła II, udział wezmą: soliści, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne, chóry i schole działające w przedszkolach, szkołach, domach kultury, parafiach oraz stowarzyszeniach. Uczestnicy Konkursu są zobowiązani do zaprezentowania jednego skomponowanego utworu muzycznego do słów Jana Pawła II, lub tekstu własnego opartego o myśli i naukę Ojca Świętego albo też dowolnie wybranej pieśni o tematyce religijnej. Jednak warunkiem ubiegania się o cenną nagrodę Grand Pirx  jest zaprezentowanie pieśni związanej z osobą i dziełem Jana Pawła II.

Zgłoszenia należy kierować w nieprzekraczalnym terminie do 31 sierpnia 2018 r. Konkurs będzie miał charakter etapowy, a wyłonieni zwycięzcy wystąpią na koncercie finałowym w dniu 28 października 2018 r. w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie.

Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie kierowane jest do wszystkich wokalistów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej www.idmjp2.pl w regulaminie konkursu.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem: magdalena.policha@idmjp2.pl

plakat-GN2-web.jpg

Pokaż metkę
Osoba publikująca: MAGDALENA WILK
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY