Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Życzenia wakacyjne 2017

Wielce Szanowni Państwo,

Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty

Rodzice i Uczniowie

dla całego środowiska związanego z oświatą kończy się właśnie kolejny rok wytężonej nauki i pracy. Był to rok wyjątkowy nie tylko ze względu na cenne inicjatywy, projekty i działania, za które chcę serdecznie podziękować wszystkim Uczniom i Nauczycielom.

Wyjątkowość tego roku wiązała się również z przygotowaniem  szkół na wejście w życie reformy oświaty. Był to czas ogromnej pracy całego środowiska oświatowego. Społecznym  zaangażowaniem w tej kwestii wykazali się również Mieszkańcy naszego miasta, pokazując tym samym, jak ważne jest dla nich wypracowanie rozwiązań służących rozwojowi krakowskiej edukacji. Wszyscy, którzy brali udział w tych pracach mieli okazję przekonać się jak złożoną i wrażliwą materią jest zarządzanie edukacją, jak ważna w procesie poszukiwania optymalnych rozwiązań jest umiejętność wsłuchiwania się w argumenty, zdolność do kompromisów, kiedy nad racjami indywidualnymi pojawiają się racje wyższe. Za tę pracę, za taką postawę serdecznie wszystkim Państwu dziękuję. Jestem przekonana, że niezależnie od opinii na temat reformy oświaty, Kraków wykorzystał i nadal będzie wykorzystywał szanse jakie ona ze sobą niesie. Takie bowiem jest zadanie samorządu i taka powinność - zwłaszcza w stosunku do tych, którzy niebawem rozpoczną wakacje.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim Dyrektorom i Nauczycielom za trud podejmowany w procesie tworzenia optymalnych warunków i szans dla rozwoju każdego ucznia.

Serdecznie dziękuję Rodzicom za coraz bardziej świadome i aktywne włączanie się w funkcjonowanie szkoły. Atmosfera środowiska, w którym kształtuje się i wychowuje Wasze dziecko jest nie do przecenienia.

Uczniom gratuluję sukcesów i rozumnego wykorzystywania szans, jakie daje szkoła. Jak co roku przypominam, że w czasie wakacji czekają na Was ciekawe propozycje spędzenia wolnego czasu m.in.  w szkołach oraz Młodzieżowych Domach Kultury.

Wszystkim -  życzę cudownych, zdrowych  i bezpiecznych wakacji.                                                                      

Do zobaczenia we wrześniu

/-/ Katarzyna Król

Zastępca Prezydenta ds. Edukacji i Sportu

pokaż metkę
Osoba publikująca: MAGDALENA WILK
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2017-06-21
Data aktualizacji: 2017-06-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź