Wykłady i warsztaty dla młodzieży, które będą prowadzone na terenie AGH.

Szanowni Państwo,

uprzejmie  informuję, że w ramach Uniwersytetu Otwartego AGH rozpoczynamy nową formę promocji nauki i edukacji, która jest przeznaczona dla młodzieży szkół średnich.

W ramach planowanych, nieodpłatnych spotkań planowane są popularno-naukowe wykłady  i warsztaty dla młodzieży, które będą prowadzone na terenie AGH. 
Pierwsze z tego typu wydarzeń zaplanowane zostało na 11 marca 2017 o godzinie 12.00 (AGH, ul. Reymonta 7, budynek D1, sala 104) a prowadzone zajęcia będą dotyczyć robotyki.
W ramach tego spotkania odbędzie się wykład prof. dr hab. inż. Ryszarda Tadeusiewicza: Czy potrzebne są roboty człekokształtne, który potrwa około jednej godzinny. Następnie będą prezentacje robotów: Roboty mobilne konstruowane w AGH - dzisiejsze zastosowania i przyszłe potrzeby, które poprowadzi ich konstruktor dr hab. inż. Tomasz Burakowski.
Może przyjść każdy i zobaczyć "kosmiczne", tj. wytwarzane dla potrzeb przemysłu kosmicznego urządzenia.  ZAPRASZAMY!

Wykłady  i warsztaty dla młodzieży, które będą prowadzone na terenie AGH.
Fot. Portal Edukacyjny

Wykłady organizowane przez Uniwersytet Otwarty AGH są elementem naukowej i dydaktycznej misji naszej Uczelni. Celem Uniwersytetu jest popularyzacja nauki, budowanie więzi pomiędzy ludźmi nauki i innymi, szczególnie osobami już lub jeszcze nieaktywnymi zawodowo. Dlatego właśnie wykłady, spotkania, prezentacje na Uniwersytecie są nieodpłatne i stanowią one formę działania na rzecz wolnego, wykształconego i odpowiedzialnego społeczeństwa.

Bardzo liczymy na wsparcie działań na rzecz Uniwersytetu Otwartego AGH dla Młodzieży poprzez rozpropagowanie informacji na Państwa portalu o nadchodzącym wydarzeniu, które są na dołączonej ulotce oraz o kolejnych, o których będziemy informować.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.


Z wyrazami szacunku,

Z. Szczerbowski
Kierownik Uniwersytetu Otwartego AGH

 

Załącznik - Plakat

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ELŻBIETA TROJAN
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY