Aktualności

Konkurs

Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miasta Krakowa ogłasza druga edycję konkursu „Działajmy razem” na realizację działań międzypokoleniowych. Celem konkursu jest integracja uczniów i osób starszych oraz wyłonienie i rozpropagowanie najciekawszych projektów dotyczących uczniowskich przedsięwzięć realizowanych we współpracy z osobami powyżej 60 roku życia.

12 marca br. - dzień otwarty w szkołach podstawowych

W ramach akcji informacyjnej Kraków wspiera dojrzałość szkolną… rodziców”. 12 marca (sobota) odbędzie się dzień otwarty w szkołach podstawowych. Wszystkie zainteresowane placówki edukacyjne otworzą swoje podwoje rodzicom i dzieciom, by pomóc w podjęciu świadomej decyzji o rozpoczęciu obowiązku szkolnego.

500 +
2016-03-07

nawiązując do komunikatu dotyczącego jednorazowego włączenia się szkół i placówek w realizację rządowego programu 500+ (...)

Filantrop Krakowa A.D. 2015

Do 31 marca 2016 r. czekamy na propozycje kandydatur do tytułu FILANTROP KRAKOWA A.D. 2015 r. Tytuł ten przyznawany jest corocznie osobom lub podmiotom szczególnie zaangażowanym w bezinteresowne niesienie pomocy potrzebującym mieszkańcom Krakowa.

dot. realizacji programu 500+

Dot. realizacji programu 500+

Program wymiany europejskiej

Jesteśmy szkołą belgijską, która ma ambicje wychowania swoich uczniów
na Europejczyków o otwartych umysłach. Dlatego  nawiązujemy kontakty  z młodzieżą
z innych krajów europejskich. Naszym celem jest umożliwienie uczniom z Europy  komunikowanie się w innych językach, poznawanie innych kultur, obyczajów i tradycji, skupienie się na podobieństwach  zamiast na różnicach…

Krakowska Szkoła Doradztwa Zawodowego - kursy dla doradców zawodowych w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych

Krakowska Szkoła Doradztwa Zawodowego – kursy  blended – learning dla doradców zawodowych realizatorów programów w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych

ERASMUS+ - wnioski złożone

Szanowni Państwo Dyrektorzy

Konkurs
2016-02-23

08.02.2016r. został ogłoszony konkurs „Mój pierwszy biznes”, którego organizatorem jest Gmina Miejska Kraków. Konkurs jest objęty Patronatem Honorowym Pana Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta Krakowa. Celem Konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat przedsiębiorczości, pobudzenie aktywności w kierunku zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz kształtowanie postaw biznesowych. 

POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY