Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Prawidłowe żywienie wśród dzieci i młodzieży – komunikat dla dyrektorów

Pismo Pani Anny Domańskiej Dyrektor Wydziału Edukacji ws. realizacji Uchwały Rady Miasta Krakowa Nr XLIX/627/08 z dnia 27 sierpnia 2008 r.

Szanowni Państwo
Dyrektorzy szkół i jednostek edukacyjnych,zwracam się z prośbą o przesłanie informacji na temat sposobu realizacji Uchwały Rady Miasta Krakowa Nr XLIX/627/08 z dnia 27 sierpnia 2008 r. w sprawie ustalenia kierunków działania dla Prezydenta Miasta Krakowa dotyczących upowszechniania zasad prawidłowego żywienia wśród dzieci i młodzieży na terenie Miasta Kraków (z późn. zm.) w roku szkolnym 2023/2024, zgodnie z załączonymi tabelami. W przypadku zespołów szkół kolumny Tabeli nr 1 należy uzupełnić niezależnie dla poszczególnych składowych zespołu.

Zwracam szczególną uwagę, by korzystać z aktualnych, załączonych tabel oraz by nie zmieniać ich formatowania. Jest to ważne dla sprawnego przetwarzania przesłanych przez Państwa danych. Odpowiedź negatywna również obowiązuje.

Wiadomość elektroniczną z uzupełnionymi tabelami (w wersji edytowalnej) należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 10 lipca 2024 roku na adres marcin.twardosz@um.krakow.pl .

Załączniki:

  1. Tabela nr 1 - sprawozdanie z realizacji uchwały Nr XLIX/627/2008 (z późn. zm.), realizacja programów żywieniowych
  2. Tabela nr 2 – informacja dotycząca prowadzenia stołówek na terenie szkoły/jednostki edukacyjnej


Z wyrazami szacunku,
Anna Domańska
Dyrektor Wydziału Edukacji

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Twardosz
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2024-06-20
Data aktualizacji: 2024-06-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź