Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Projekt Inżynierki pilnie poszukiwane – II edycja

Zaproszenie

Szanowni Państwo

Poradnia Psychologiczno - Pedagogicza nr 2 w Krakowie wraz z firmą ABB ogłaszają nabór do drugiej edycji projektu „Inżynierki pilnie poszukiwane”.

Kogo szukamy?

Jesteś uczennicą klasy 8 szkoły podstawowej. Matematyka to twój ulubiony przedmiot. Jesteś gotowa na nowe wyzwania. Masz głowę pełną pomysłów, fantazję i poczucie humoru. Jesteś zainteresowana swoim rozwojem w naukach ścisłych.

To właśnie Ciebie zapraszamy do udziału w projekcie!

Co oferuje projekt Inżynierki pilnie poszukiwane ?

Weźmiesz udział w rozwiązaniu problemu inżynierskiego i wykorzystasz swoją wiedzę z zakresu nauk ścisłych. Będziesz miała okazję pracować z naukowcami i inżynierami  Korporacyjnego Centrum Technologicznego ABB przy ul. Starowiślnej 13A w Krakowie. ABB to międzynarodowy koncern z siedzibą główną w Zurychu. Działa w takich branżach jak automatyka, robotyka i energetyka.

Przekonaj się, jak fascynująca może być praca inżynierki!

Zgłoszenie do projektu

To szkoła zgłasza uczennicę do projektu za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie www projektu inżynierki.poradnia2krakow.pl  lub https://poradnia2krakow.pl/akt_138/

Zgłoszenia do udziału w projekcie będą przyjmowane do 15 października 2023 r.

Na wszystkie pytania dotyczące projektu odpowie Danuta Komorowska, doradca zawodowy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Krakowie - danutakomorowska@poradnia2krakow.pl

 

Załącznik:plakat

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Dzikiewicz-Rożniatowska
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2023-09-19
Data aktualizacji: 2023-09-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź