Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wzajemnie potrzebni - otwarty konkurs ofert

Otwarty konkurs ofert realizowany jest w ramach zadania publicznego pn.: „Wzajemnie potrzebni”, zleconego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów ze środków publicznych.

Celem konkursu jest wyłonienie Ofert do dofinansowania, w ramach których wdrażany będzie pilotażowy model efektywnego systemu średnio- i długoterminowej pomocy i włączania społecznego dla osób i rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym, w tym dla obywateli Ukrainy przebywających w Polsce m.in. w zakresie zaspokajania potrzeb w obszarze mieszkalnictwa, rynku pracy, edukacji i innych usług społecznych.

Szczegóły zadania publicznego „Wzajemnie potrzebni” dostępne są tutaj, a więcej o konkursie można przeczytać tutaj.

Ostatnie szkolenie z zakresu tworzenia i prowadzenia Społecznych Agencji Najmu (warunek przystąpienia do konkursu) oraz zarządzania najmem społecznym w formie on-line (Platforma ZOOM) odbędzie się 20.03.2023 r. w godzinach 12.00-15.00.

Zgłoszenia do szkolenia przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na szkolenie, otrzymają potwierdzenie drogą mailową oraz informacje o dostępie na platformę ZOOM.


Z wyrazami szacunku,
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Bona Fides
tel. 574 311 556

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Twardosz
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2023-03-15
Data aktualizacji: 2023-03-15
Powrót

Zobacz także

Znajdź