Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla dyrektorów szkół samorządowych

Psychologia pozytywna w edukacji – nowo powstała sieć problemowa dla nauczycieli

2021-02-16

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Krakowie zaprasza wszystkich chętnych nauczycieli szkół i przedszkoli do pracy w nowo powstałej sieci problemowej „Psychologia pozytywna w edukacji”.

Międzynarodowy konkurs na produkcję filmową

2021-02-15

Międzynarodowy konkurs na produkcję filmową „NOWY POCZĄTEK. NOWA WIZJA. NOWE MIASTO” to zabawa dla młodych krakowian w wieku 14-21 lat. Czas pandemii koronawirusa jest dobrą okazją do refleksji nad własnym miastem. Czy spacerując po pustym Rynku Głównym, czy opustoszałą Drogą Królewską jest nam smutno, czy też raczej czujemy ulgę, że nie zadeptują ich tłumy turystów?

Zaproszenie do kampanii Rowerowy Maj 2021 w ramach projektu STARS Rowerem do szkoły

2021-02-19

Komunikat Ewy Bielas, Zastępcy Dyrektora Wydziału Gospodarki Komunalnej w sprawie czwartej edycji kampanii Rowerowy Maj.

Zapisy na szczepienia dla nauczycieli do 65. roku życia – komunikat MEN

2021-02-15

Od poniedziałku, 15 lutego rusza kolejna tura rejestracji dla pozostałych grup nauczycieli do 65. roku życia oraz nauczycieli akademickich. Potrwa ona do 18 lutego (do końca dnia). Szczegóły w komunikacie MEN w tej sprawie.

Dukaty Decjusza w sieci

2021-02-11

Instytut Kultury Willa Decjusza zaprasza szkoły podstawowe do udziału w programie edukacyjnym „Dukaty Decjusza w sieci”. Szczegóły w załączeniu.

W Krakowie działają już dwie pracownie młodych

2021-02-08

Od początku lutego działa drugie miejsce, którego oferta i przestrzeń została dopasowana do potrzeb krakowianek i krakowian w wieku 13-26 lat. Dzięki temu młodzi mieszkańcy Krakowa mogą korzystać z bezpłatnych i dedykowanych przestrzeni na Ruczaju – w Pracowni Młodych na Zachodniej oraz na os. Piastów – w Pracowni Piastów 22.

Kompleksowa obsługa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy samorządowych jednostek oświatowych w 2021 r.

2021-02-04

Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie informuje, że został wyłoniony w drodze zamówienia publicznego (przetarg nieograniczony) Wykonawca na „Kompleksową obsługę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy samorządowych jednostek oświatowych, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Kraków” w roku 2021.

Znajdź