Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla dyrektorów szkół samorządowych

Nowe formy zagrożeń zdiagnozowane w czasie pandemii – zaproszenie do udziału w projekcie

2021-03-31

Korespondencja Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UMK skierowana do dyrektorów szkół z zaproszeniem do udziału w projekcie "Nowe formy zagrożeń zdiagnozowane w czasie pandemii".

mPotęga po raz ósmy

2021-03-29

Podpatrywanie pszczelej matematyki, podchody w całym mieście, a może… wielki skok na kasyno jak w hollywoodzkim filmie? To wszystko można zrealizować dzięki mPotędze, flagowemu programowi grantowemu Fundacji mBanku. Kolejna edycja wystartowała już 15 marca, a wniosek będzie można złożyć całkowicie online.

Aspekty pracy nauczyciela-wychowawcy klas 1-3

2021-03-29

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna KOT zaprasza wszystkich chętnych wychowawców klas I -III szkoły podstawowej do pracy w nowo powstałej sieci "Aspekty pracy nauczyciela-wychowawcy klas 1-3".

I Małopolski Kongres Szkolnego Doradztwa Zawodowego już 7 kwietnia

2021-03-29

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zapraszają do udziału w I Małopolskim Kongresie Szkolnego Doradztwa Zawodowego, który odbędzie się w formie zdalnej w dniach od 7 do 14 kwietnia. Wydarzenie jest kierowane do dyrektorów szkół i placówek, nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli szkół branżowych oraz doradców zawodowych i nauczycieli, którym zlecono zadania z zakresu doradztwa zawodowego.

Życzenia Wielkanocne Anny Korfel-Jasińskiej, Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa

2021-03-29

"Święta Wielkanocne zawsze stanowiły radosną, pełną nowych nadziei okazję, by podzielić się dobrymi życzeniami. Nie pozwólmy, aby w tym roku było inaczej" – pisze z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy Anna Korfel-Jasińska, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji, Sportu i Turystyki.

Wyniki konkursu na plakat promujący współczesne szkolnictwo zawodowe w Krakowie.

2021-03-26

Konkurs na plakat promujący współczesne szkolnictwo zawodowe rozstrzygnięty!

Konkurs - Owocowo-warzywne inspiracje

2021-03-26

Centrum Młodzieży zaprasza do udziału w konkursie fotograficzno-plastycznym.

Realizacja programu - Posiłek w szkole i w domu

2021-03-25

Limity na kwiecień 2021 r.

Zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla klas III SP – rekrutacja

2021-03-24

Komunikat Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego im. "Szarych Szeregów" w Krakowie skierowany do dyrektorów krakowskich szkół podstawowych.

Znajdź