Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Poradnik i konsultacje dla rodziców

Szanowni Państwo Dyrektorzy ,

 

Krakowska Szkoła Doradztwa Zawodowego przy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Krakowie przygotowała e-poradnik jak przygotować się do procesu rekrutacji i podjęcia decyzji o wyborze szkoły ponadpodstawowej. Wiele cennych informacji znajdą w nim uczennice i uczniowie klasy VIII szkoły podstawowej ich rodzice i nauczyciele. Poradnik w załączeniu.

Ponadto za Państwa pośrednictwem serdecznie zapraszam Rodziców uczniów klas VIII na indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym, panią Beatą Oprochą. W celu ustalenia terminu spotkania proszę napisać na adres e-mail  beataoprocha@poradnia2krakow.pl. Spotkanie może odbyć się na terenie poradni lub on-line.

Uczniowie zainteresowani indywidualnymi  konsultacjami  z doradcą zawodowym mogą ustalić termin spotkania pisząc na adres e-mail doradcyzawodowi@poradnia2krakow.pl.

W załączonym pliku przesyłam „Ulotkę dla Ósmoklasisty”, której autorką jest Izabela Machaczka, uczennica  Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska nr 12 w Zespole Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza w Krakowie pod opieką nauczycielki pani Iwony Sypień.

 

Z poważaniem

Elwira Zadęcka

 

E-poradnik

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Kasperowska
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2021-01-10
Data aktualizacji: 2023-01-10
Powrót

Zobacz także

Znajdź