Rekrutacja do publicznej Szkoły Podstawowej im. Bogdana Jańskiego, os. Niepodległości 19.

Rekrutacja do publicznej Szkoły Podstawowej im. Bogdana Jańskiego, os. Niepodległości 19.
Fot. Portal Edukacyjny

Szanowni Rodzice

Mając na uwadze troskę o zapewnienie jednozmianowości w szkołach podstawowych, która gwarantuje lepsze warunki rozwoju (lepsze wyniki pracy z wypoczętym uczniem, uporządkowany rytm dnia, możliwość korzystania z dostępnych popołudniami form rozwoju intelektualnego oraz kulturalnego, możliwość dowolnego zagospodarowania czasu wolnego) oraz zwiększa ich bezpieczeństwo (dogodny dojazd do szkoły i powrót do domu w bezpiecznych porach, kiedy komunikacja miejska jest najbardziej wydajna) informuję, że w sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 100 (os. Albertyńskie 36), Szkoły Podstawowej nr 156 (ul. Centralna 39) i Szkoły Podstawowej nr 155 (os. 2 Pułku Lotniczego 21) znajduje się Szkoła Podstawowa im. Bogdana Jańskiego (os. Niepodległości 19), która dysponuje wolnymi miejscami w klasach I-VIII w roku szkolnym 2018/2019. Jest to szkoła publiczna, która powstała w wyniku przekształcenia Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego w 2017 r. 

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej im. Bogdana Jańskiego w pierwszym terminie trwa do  5.06.2018 r. natomiast w dniach od 19.06 do 17.08.2018 r. w szkole będzie prowadzona rekrutacja uzupełniająca.

Szkoła oferuje m. in.:

- bezpłatną naukę,

- klasy do 24 uczniów,

- naukę w systemie „jednozmianowym”,

- świetlicę otwartą od 7:00 do 17:30,

- naukę dodatkowych języków obcych od IV  klasy: niemiecki, rosyjski, włoski i hiszpański,

- pracownie z dostępem do internetu, wyposażone w  tablice interaktywne i sprzęt multimedialny,

- wielostanowiskową pracownię komputerową,

- nowocześnie wyposażoną salę gimnastyczną,

- stołówkę szkolną.

Więcej informacji na temat szkoły można uzyskać na stronie internetowej www.sp.janskiego.pl, www.facebook.com/podstawowkajanskiego  lub skorzystać z zaproszenia na Dzień Otwarty Szkoły – 26 maja 2018 r.  i odwiedzić Szkołę Podstawową im. Bogdana Jańskiego, os. Niepodległości 19 w Krakowie.

 

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KAROL KAPCIA
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY