Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zapisy do Sieci Współpracy i Samokształcenia

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie zaprasza do udziału w nowych sieciach współpracy i samokształcenia: "Couching w edukcji" oraz "Praca z dzieckiem z autyzmem w szkole i przedszkolu".

  • „Coaching w edukacji”

Nowopowstała sieć zapozna uczestników z podejściem coachingowym. Dzięki koordynatorce sieci Annie Ryszce, która przez 16 lat pracowała jako pedagog szkolny, a teraz pracuje jako trener, coach i na co dzień prowadzi z klientami indywidualne sesje, uczestnicy będą mogli poznać narzędzia coachingowe potrzebne w pracy z uczniami i nauczycielami.

Wartością nadrzędną jest praca nad sobą samym i zwiększaniem samoświadomości. Udział w spotkaniach sieci wpływa na świadomość budowania autentycznych relacji na gruncie zawodowym i prywatnym.

Link do zapisów  do sieci „Coaching w edukacji”

  • „Praca z dzieckiem z autyzmem w szkole i przedszkolu”

Sieć  „Praca z dzieckiem z autyzmem w szkole i przedszkolu” prowadzona jest przez Panią Paulinę Rutkowską, absolwentkę Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku: pedagogika specjalna. Od 14 lat nauczycielka i terapeutka w zespole szkół specjalnych. Ukończyła studia podyplomowe, kierunek – wspieranie rozwoju i edukacja osób ze spektrum autyzmu oraz edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Specjalizuje się w pracy z uczniami ze spektrum autyzmu wykorzystując metodę alternatywnej i wspierającej komunikacji – AAC, którą wdraża na lekcjach oraz realizując projekty edukacyjne dla uczniów z trudnościami w komunikowaniu się. Dzieli się własnymi doświadczeniami wspierając nauczycieli, jak i rodziców w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych m.in. prowadząc bloga.

Link do zapisów do sieci „Praca z dzieckiem z autyzmem w szkole i przedszkolu”

Do wszystkich sieci współpracy i samokształcenia można się zgłaszać przez cały rok. Osoby zainteresowane współpracą w tych sieciach proszone są o wypełnienie elektronicznego formularza.

  • kontakt w zakresie wspomagania - Joanna Markielowska, koordynator administracyjny ds. wspomagania rozwoju szkół - spppddzne@gmail.com
  • Szczegółowych informacji w zakresie wspomagania udziela Pani Ewa Dybowicz koordynator wspomagania przy SPPPDDZNE; tel. kom: 604 776 605, ewadybowicz@gmail.com

Wykaz sieci współpracy i samokształcenia organizowanych przez Specjalistyczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie


Z poważaniem
Małgorzata Niewodowska
Dyrektor Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Twardosz
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2024-04-10
Data aktualizacji: 2024-04-10
Powrót

Zobacz także

Znajdź