Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

"Szkoła otwarta dla wszystkich cz. 4"

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie  oraz Poradnia  Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 w Krakowie zapraszają na cykl webinariów dotyczących pracy z uczniami i uczennicami w zakresie rozpoznawania ich potrzeb psychofizycznych.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu webinarów „Szkoła otwarta dla wszystkich” skierowanych do nauczycieli/ek, psychologów/żek, pedagogów/żek, dyrektorów/ek, wicedyrektorów/ek, pracujących w szkołach oraz samorządowych jednostkach oświatowych na terenie miasta Krakowa.

11 kwietnia 2024 roku od godz. 16.30 zapraszamy na spotkanie z  Panią profesor dr hab. Jolantą Panasiuk, która omówi temat neuroróżnorodności (Norma, normalność, neuroróżnorodność ) oraz z psychologiem Panem Stanisławem Bobulą, który przedstawi temat „Nikt nie zyskuje wszyscy tracimy. Przemoc domowa i rówieśnicza”.

Organizatorami wydarzenia są:

  • Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie
  • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 w Krakowie.

Współorganizatorami webinaru są:

  • Wydział Edukacji we współpracy z Wydziałem Polityki Społecznej i Zdrowia oraz Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli Instytut Nauki Lektikon.

Cykl webinarów finansowany jest ze środków Urzędu Miasta Krakowa w ramach procesowego wspomagania szkół i przedszkoli, realizowanego przez samorządowe poradnie psychologiczno-pedagogiczne.

Podczas pozostałych spotkań – planowanych na  25 kwietnia oraz 24 maja 2024  – zaprezentowane zostaną kolejne rozdziały podręcznika adresowanego do osób pracujących z młodzieżą i dziećmi w środowisku szkolnym (edukacji formalna) i poza nim (edukacja pozaformalna).

Kolejnym etapem będzie prowadzenie warsztatów stacjonarnych przygotowane przez Autorki i Autorów poszczególnych rozdziałów.   

Podczas webinarów wykłady wprowadzające wygłoszą wybitni specjaliści i specjalistki w tej tematyce.


Link do zapisów na webinaria.

web.jpg

Organizatorzy:
Małgorzata Niewodowska -Dyrektor SPPPDDZNE
Katarzyna Migdał – Dyrektor PPP Nr 3

Projekt został zainicjowany pod parasolem działań miejskiego programu „Kraków dla równości”

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Twardosz
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2024-04-04
Data aktualizacji: 2024-04-04
Powrót

Zobacz także

Znajdź