Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

„Navigator Bezpieczeństwa” w Nowej Hucie!

Zachęcamy do zapoznania się z treścią komunikatu o turnieju „Navigator Bezpieczeństwa” organizowanym we wrześniu, w ramach programu „Bezpieczny Kraków”.

Fot. Materiały organizatora

Drrrrrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyyyń dryyyyyyyyyyyyyyńńńńńń – to nie dźwięk dzwonka, to my – Program „Bezpieczny Kraków”! Przybywamy do Was z wyjątkowym projektem – turniejem „Navigator Bezpieczeństwa”. Tegoroczna edycja organizowana we współpracy z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie będzie realizowana w trzeciej dekadzie września, na terenie dzielnicy XVIII Nowa Huta. Zacznijcie nowy rok szkolny z przytupem!

Obserwując minione lata oraz wydarzenia, jakie miały miejsce w naszym otoczeniu, szczególnie odczuwalne dla młodych osób, proponujemy idealną alternatywę integracji i pełną zaangażowania grę terenową - turniej „Navigator Bezpieczeństwa”.

Przedsięwzięcie ma na celu promowanie aktywnego trybu życia, historii Krakowa, a przy okazji bezpiecznego poruszania się w przestrzeni miejskiej. Jest to niezwykła okazja nie tylko, aby poznać geografię Miasta ale również, żeby zacieśnić więzi z nauczycielami, rówieśnikami oraz nauczyć się pracy zespołowej.

„Navigator Bezpieczeństwa” to innowacyjny projekt Programu „Bezpieczny Kraków” który zapewnia zupełnie nowe, nieznane dotąd doznania, uczy przekraczania granic swoich możliwości fizycznych i umysłowych, poznawania i odkrywania niezwykłych miejsc w Krakowie, a to wszystko w zgranym zespole kolegów i koleżanek.

Dla zespołów, które podczas zmagań okażą się najwytrwalsze, najsprytniejsze i najszybsze przewidziane są atrakcyjne nagrody – smartwatche, głośniki bluetooth oraz słuchawki bezprzewodowe.

Garść informacji:

  • Kiedy? Zapisy startują 4 września br. i potrwają do 15 września br.;
  • Jak? Za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego;
  • Dla kogo? Dla młodzieży 13-18 lat (zespoły liczące do 5 osób + opiekun).

Wszelkie szczegóły dotyczące gry znajdziecie na Fanpage Programu „Bezpieczny Kraków” lub dzwoniąc pod numer organizatora 12 616 78 39.

Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin dostępne są tutaj. Czujesz ducha rywalizacji i chcesz sprawdzić swoją wiedzę na temat miasta oraz bezpieczeństwa? Podejmij wyzwanie ze swoim #superteam-em, bo nagrody i dobra zabawa są gwarantowane!


Zespół Programu „Bezpieczny Kraków”

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Twardosz
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2023-08-29
Data aktualizacji: 2023-08-29
Powrót

Zobacz także

Znajdź