Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Krakowski Tydzień Zawodowców startuje już w poniedziałek!

6 marca rozpocznie się dziewiąta edycja Krakowskiego Tygodnia Zawodowców. Wydarzeniu będą towarzyszyć także otwarte soboty organizowane w krakowskich szkołach prowadzących kształcenie zawodowe. Program przedsięwzięcia jest bardzo ambitny, już teraz warto się z nim zapoznać!

Fot. Matriały Organizatora

Rozwój nowoczesnych technologii jest niezwykle dynamicznym procesem, to właśnie on ma wpływ na rynek pracy. Jak pokazuje doświadczenie poprzednich edycji projektu, prezentowane podczas Krakowskiego Tygodnia Zawodowców oferty szkół pozwalają uczniom zdobyć doświadczenie i odpowiednie przygotowanie merytoryczne, a także zapewniają im rozwój osobisty, co daje szansę na odniesienie sukcesu zawodowego.

Zapraszam do udziału w dziewiątej już edycji wydarzenia promującego szkolnictwo techniczne i branżowe, jakim jest KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW. Podobnie jak w ubiegłym roku, wydarzenie będzie odbywało się na terenie czterech rejonów Krakowa w terminach określonych kolejnymi tygodniami. I tak:

Wydarzeniom tym będą towarzyszyć Otwarte Soboty. Organizowane one będą we wszystkich samorządowych szkołach prowadzących kształcenie zawodowe, zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • Krowodrza  11.03.
  • Śródmieście  25.03.
  • Podgórze  18.03.
  • Nowa Huta  01.04.

Jak co roku, w ramach tego przedsięwzięcia, uczniowie będą mogli wziąć udział w licznych inicjatywach mających pomóc im w wyborze odpowiedniej ścieżki kształcenia zawodowego.


W przypadku zainteresowania uczestnictwem w wydarzeniach, które będą odbywać się stacjonarnie oraz online ostateczna decyzja musi być wynikiem porozumienia dyrektorów szkół odwiedzających i goszczących lub indywidualnego ustalenia pomiędzy odwiedzającymi, a dyrekcją szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe.

Bardzo gorąco zachęcam do korzystania z propozycji odwiedzania szkół technicznych i branżowych.

KTZ poziom.jpg


Anna Domańska
Dyrektor Wydziału Edukacji

pokaż metkę
Autor: Marcin Twardosz
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2023-02-28
Data aktualizacji: 2023-03-14
Powrót

Zobacz także

Znajdź