Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Styczniowe targi w Meliorku on-line

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie już po raz 21. zaprasza uczniów klas ósmych, rodziców i nauczycieli na Targi w Meliorku - imprezę on-line o charakterze edukacyjno-wychowawczym.

XXI „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku” on-line, bo o nich mowa, odbędą się w dniach od 26 stycznia do 28 lutego br. na stronie internetowej styczniowetargi.zsisim.pl Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie.

Najważniejszym celem organizacji „Targów” jest pomoc ósmoklasistom w wyborze dalszej drogi edukacyjnej na ponadpodstawowym etapie kształcenia. Zespoły szkół zawodowych funkcjonujące na terenie Miasta Krakowa dysponują szeroką ofertą edukacyjną, kształcą w wielu atrakcyjnych zawodach poszukiwanych na rynku pracy, wychodzących naprzeciw zainteresowaniom i predyspozycjom młodych ludzi oraz zapotrzebowaniu rynku pracy na rzemieślniczy i średni personel techniczny.

W trakcie XXI „Styczniowych Targów Szkół Zawodowych w Meliorku” on-line, 25 krakowskich zespołów szkół zawodowych zaprezentuje swoją ofertę edukacyjną  na nadchodzący rok szkolny 2023/2024.

Właściwy wybór szkoły ponadpodstawowej jest jedną z pierwszych, a jednocześnie ważniejszych decyzji życiowych młodych ludzi, warto więc skorzystać z okazji, aby w jednym miejscu zapoznać się z aktualnymi ofertami edukacyjnymi krakowskiego szkolnictwa zawodowego tak, aby podjęta decyzja okazała się tą najtrafniejszą.

Dlatego warto poświęcić czas i odwiedzić stronę internetową styczniowetargi.zsisim.pl Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie w dniach od 26 stycznia 2023 r. (czwartek) do 28 lutego 2023 r., aby spośród różnorodnych, prezentowanych ofert edukacyjnych wybrać tę najwłaściwszą, zgodną z zainteresowaniami i predyspozycjami.

Odpowiedzi na pytania związane z „Targami” można uzyskać pod numerem telefonu 12 411 76 11 lub pisząc na adres mail zsisim@mjo.krakow.pl. Serdecznie zapraszam w imieniu organizatora oraz uczestników „Targów”.

Barbara Lesińska
Dyrektor Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie


21. Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku - plakat

pokaż metkę
Osoba publikująca: Magdalena Dudek
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2023-01-10
Data aktualizacji: 2023-01-17
Powrót

Zobacz także

Znajdź