Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Uczeń – Obywatel. Rusza kolejna edycja projektu dla młodzieży!

Młodzieżowy Dom Kultury im. Gałczyńskiego w Krakowie zaprasza uczniów szkół krakowskich do udziału w kolejnej edycji projektu edukacyjnego „Uczeń – Obywatel”. Jego celem jest zapoznanie z historią, strukturą i funkcjonowaniem samorządu krakowskiego.

Wariant dla uczniów szkół podstawowych "Moje miasto, moja dzielnica, moja ulica” organizowany jest przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego Projekt adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z klas V-VIII. Program spotkań, które odbywają się raz w miesiącu (od października do czerwca) znajduje się tutaj.

Zgłoszenia szkół należy przesyłać na adres: uczen.obywatel@mdkgal.edu.pl do 7 października 2022 r. Karta zgłoszenia do pobrania w tym miejscu.

Dodatkowe informacje o projekcie:
- Teresa Grzybowska tel.12 4255223;
- Paulina Sobkowiak tel. 12 6583794


Centrum Młodzieży im. dr Henryka Jordana w Krakowie koordynuje moduł projektu dla klas ponadpodstawowych, pod nazwą ”Cykl spotkań samorządowych”. Na tym etapie projekt przewiduje zapoznanie uczniów ze strukturą i funkcjonowaniem samorządu lokalnego na szczeblu dzielnicowym i miejskim. Wśród proponowanych form realizacji znajdują się między innymi spotkania z przedstawicielami rady dzielnicy, radnymi Rady Miasta Krakowa, zaangażowanie w projekty realizowane na terenie dzielnicy, uczestnictwo w sesji Rady Miasta Krakowa.

Zgłoszenia: Teresa Kwinta – Centrum Młodzieży im. dr Henryka Jordana. Karta zgłoszenia do pobrania tutaj.

Tel. (12) 430-00-15 wew.214
Fax.(12) 430-00-15 wew.226
e-mail: teresakwinta@onet.eu

pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2022-09-27
Data aktualizacji: 2022-09-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź