Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Krakowski Tydzień Zawodowców tym razem w dzielnicach. Początek już w najbliższy poniedziałek!

Przed nami kolejny Krakowski Tydzień Zawodowców, który w stolicy Małopolski odbędzie się już po raz ósmy. Tym razem wydarzenia będą odbywać się w różnych terminach, na terenie czterech dzielnic Krakowa.

Poniżej komunikat Anny Domańskiej, Dyrektora Wydziału Edukacji UMK skierowany do dyrektorów, uczniów i rodziców z krakowskich szkół podstawowych:

Szanowni Państwo,

Dynamiczny rozwój technologii, chociażby w obszarze biznesu z pewnością sprawi, że specjaliści znajdą zatrudnienie. Prezentowane podczas Krakowskiego Tygodnia Zawodowców oferty szkół niewątpliwie pozwolą w przyszłości na zdobycie doświadczenia i odpowiednie przygotowanie merytoryczne, a także zapewnią uczniom rozwój osobisty, co da szansę na odniesienie sukcesu zawodowego.

Zapraszam do udziału w ósmej już edycji wydarzenia promującego szkolnictwo techniczne i branżowe, jakim jest Krakowski Tydzień Zawodowców. W tym roku wydarzenie będzie odbywało się na terenie czterech dzielnic Krakowa w terminach określonych kolejnymi tygodniami. I tak:

  • Krowodrza: 14.03-18.03.
  • Śródmieście: 21.03-25.03.
  • Nowa Huta: 28.03-01.04.
  • Podgórze: 04.04-08.04.

Wydarzeniom tym będą towarzyszyć Otwarte Soboty. Organizowane będą we wszystkich samorządowych szkołach prowadzących kształcenie zawodowe, zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • Krowodrza 19.03.
  • Śródmieście 26.03.
  • Nowa Huta 02.04.
  • Podgórze  09.04.

Daty poprawione KTZ.jpg

Jak co roku uczniowie będą mogli wziąć udział w licznych inicjatywach mających pomóc im w wyborze odpowiedniej drogi dalszego kształcenia.
Niezależnie od powyższego w przypadku zainteresowania uczestnictwem w wydarzeniach, które będą odbywać się stacjonarnie, ostateczna decyzja musi być wynikiem porozumienia dyrektorów szkół odwiedzających i goszczących lub indywidualnego ustalenia pomiędzy odwiedzającymi,
a dyrekcją szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe. Zachęcam do korzystania z propozycji odwiedzania szkół technicznych i branżowych,
z uwzględnieniem obostrzeń związanych z pandemią.

Załączniki: harmonogram KRAKOWSKIEGO TYGODNIA ZAWODOWCÓW,

Z wyrazami szacunku,
Anna Domańska
Dyrektor Wydziału Edukacji

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Dzikiewicz-Rożniatowska
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2022-03-28
Data aktualizacji: 2022-03-28
Powrót

Zobacz także

Znajdź