Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zaktualizowany harmonogram pracy samorządowych przedszkoli w wakacje

Samorządowe przedszkola, jako placówki nieferyjne, funkcjonują przez cały rok. Wyjątkiem są przerwy, które przypadają podczas wakacji, gdy w placówkach wykonywane są remonty. Można już sprawdzić zaktualizowany harmonogram dostępności miejskich przedszkoli w lipcu i sierpniu 2021 r.

Fot. pixabay.com

W tym roku wakacyjną dwumiesięczną przerwę zaplanowało 39 samorządowych przedszkoli. W tym czasie będą w nich prowadzone niezbędne remonty – m.in. termomodernizacje, modernizacje instalacji, wymiany parkietów czy prace malarskie. Pozostałe samorządowe przedszkola będą działać na zmianę. Zarówno w lipcu, jak i w sierpniu będą otwarte 52 przedszkola. Opracowując harmonogram, wzięto pod uwagę zarówno informacje przekazywane przez dyrektorów przedszkoli, jak również oczekiwania rodziców oraz potrzeby remontowe przedszkoli.

Więcej informacji przydatnych dla rodziców można znaleźć w piśmie Anny Domańskiej, Dyrektora Wydziału Edukacji dostępnym tutaj. Aktualny harmonogram pracy przedszkoli w lipcu i sierpniu 2021 r. jest dostępny natomiast tutaj.
pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2021-05-18
Data aktualizacji: 2021-05-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź