Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wybierz właściwy kierunek. Spotkaj się z doradcą zawodowym!

Nie wiesz, jaką szkołę wybrać? Wciąż nie jesteś pewien, jaki kierunek studiów będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni?  Doradca zawodowy pomoże Ci w podjęciu właściwej decyzji. Weź udział w bezpłatnych konsultacjach!

Fot. mat. organizatorów

- Krakowscy doradcy zawodowi oferują uczniom indywidualne konsultacje, pomagające im w wyborze zawodu i kierunku dalszego kształcenia, To osoby, które znają nie tylko ofertę krakowskich instytucji edukacyjnych, ale także świetnie orientują się w najnowszych trendach na rynku pracy. Dlatego warto wziąć udział w indywidualnych konsultacjach, które odbywają się zarówno stacjonarnie, jak i w formule on-line – mówi Anna Domańska, p.o. dyrektora Wydziału Edukacji UMK i jak dodaje, w ostatnich dniach do uczniów z krakowskich szkół trafił film „Twój wybór – nasza sprawa” przygotowany przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 2 w Krakowie we współpracy z uczniami i pracownikami z krakowskich szkół. Zachęca on do skorzystania z bezpłatnych konsultacji proponowanych przez doradców zawodowych. Materiał jest dostępny tutaj.

Jak umówić się na konsultacje?

Na spotkania można umawiać się mailowo, pisząc na adres Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Krakowie: doradcyzawodowi@poradnia2krakow.pl.

Doradcy pełnią także dyżury w ramach trwającego do 4 lutego XIX Styczniowych Targów Szkół Zawodowych w „Meliorku”. Więcej informacji, w tym formularz rejestracyjny na konsultacje odbywające się w ramach wspomnianych targów, można znaleźć tutaj.

pokaż metkę
Autor: Tomasz Kobylański
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2021-01-29
Data aktualizacji: 2021-01-29
Powrót

Zobacz także

Znajdź