VII edycjia projektu NAUCZYCIEL Z PASJĄ – certyfikat Prezydenta Miasta Krakowa 2020.

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

                          zapraszam do udziału w VII edycji projektu NAUCZYCIEL Z PASJĄ – certyfikat Prezydenta Miasta Krakowa 2020.

VII edycjia projektu NAUCZYCIEL Z PASJĄ – certyfikat Prezydenta Miasta Krakowa 2020.
Fot. Portal Edukacyjny

Projekt ten, mający na celu wydobycie z cienia codziennych wydarzeń i przedstawienie szerszemu ogółowi sylwetek najlepszych krakowskich nauczycieli oraz popularyzację dobrych praktyk, z roku na rok cieszy się rosnącym zainteresowaniem społeczności szkolnych.

Jestem przekonana, że tego zainteresowania nie zmieni  pandemia i że w tej edycji Państwa aplikacje uwzględnią zwłaszcza tych nauczycieli, którzy mogą się pochwalić szczególnymi osiągnięciami w czasie nauki zdalnej.

 Zwracam się do Państwa z prośbą o nominację jednego Nauczyciela ze szkoły/placówki, do którego można z pełnym przekonaniem odnieść określenie NAUCZYCIEL Z PASJĄ. Nominacja ta powinna być efektem wspólnej decyzji Dyrekcji, Rady Pedagogicznej oraz Rady Rodziców/Rady Szkoły.

Ważna uwaga! Nominowanym przez społeczność szkolną Nauczycielem może być osoba będąca laureatem ubiegłorocznych edycji, natomiast nie może być nim już być nauczyciel, który trzykrotnie zdobywał ten tytuł i obecnie jest laureatem złotego Certyfikatu Prezydenta.

Proszę o przekazanie Państwa propozycji w nieprzekraczalnym terminie do 18 września na skrzynkę mailową Wydziału Edukacji ek.umk@um.krakow.pl

 

Wymogi formalne zgłoszenia:

 

1.       Nazwa szkoły.

2.       Nazwisko i imię nominowanego nauczyciela, nauczany przedmiot, kontakt mailowy
i telefoniczny.

3.       Uzasadnienie kandydatury ( max. jedna strona A4)

4.       Potwierdzenie nominacji przez Radę Pedagogiczną, Radę Szkoły/Radę Rodziców ( ze względów epidemicznych zamiast pieczątki wystarczy  załącznik e-mail z informacją)
i Dyrekcję Szkoły.

5.       Zgoda kandydata na przetwarzanie danych osobowych.

 

 Osobą do kontaktów w tej sprawie jest Pani Elżbieta Trojan, pracownik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krakowa e-mail Elzbieta.Trojan@um.krakow.pl  tel. 12 616-51-81

 

Załącznik - oświadczenie RODO

Z wyrazami szacunku

Ewa Całus

Dyrektor Wydziału Edukacji

 

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Elżbieta Trojan
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY