Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wybierz właściwą szkołę, skorzystaj z informatora!

Krakowska Szkoła Doradztwa Zawodowego działająca przy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Krakowie przygotowała informator, który w kompleksowy sposób prezentuje ofertę techników oraz szkół branżowych I stopnia prowadzonych przez Miasto Kraków. Pomoże on uczniom ostatnich szkół podstawowych w wyborze szkoły, która nie tylko najbardziej odpowiada ich zainteresowaniom, ale także pozwoli na nabycie umiejętności pozwalających na szybkie rozpoczęcie pracy w wymarzonym zawodzie.

Fot. materiały organizatorów

- Rynek pracy w Polsce i na świecie potrzebuje pracowników wykwalifikowanych, techników, inżynierów. Zawsze w cenie są entuzjazm i pasja dla tego, czym się zajmujemy, inicjatywa w działaniu, wewnętrzna motywacja do rozwoju zawodowego i osobistego, podejmowanie działań, które wzbogacają nasze doświadczenie, znajomość języków obcych. Ważna będzie Wasza gotowość na nowe wyzwania, zmianę pracy, branży, miejsca zamieszkania, gotowość do ciągłego uczenia się. Zmiana szkoły, to szansa na rozwój talentów, zdobycie wiedzy, która będzie wynikiem doświadczenia i doskonalenia szczególnych umiejętności, poznania osób o podobnych zainteresowaniach a także realizację planów edukacyjno-zawodowych – pisze we wstępie do poradnika Małgorzata Słomka, wicedyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Krakowie.

W poradniku można nie tylko znaleźć krakowskie szkoły prowadzące kształcenie techniczne z podziałem na dzielnice, w których się znajdują, ale także atuty poszczególnych placówek, informacje o kierunkach, w których kształcą, czy też dane o wynikach egzaminów zawodowych i maturalnych osiąganych przez ich uczniów.

Poradnik jest dostępny tutaj.
pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2020-05-12
Data aktualizacji: 2020-05-12
Powrót

Zobacz także

Znajdź