Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Krakowskie szkoły zawodowe dostępne w sieci

VI Krakowski Tydzień Zawodowców dobiegł końca w cieniu epidemii. Nie przeszkodziło to jednak technikom i szkołom branżowym w zaprezentowaniu swojej oferty edukacyjnej – 25 kwietnia (czyli w tzw. drugą otwartą sobotę) niektóre z nich zorganizowały różnego rodzaju aktywności dla uczniów prowadzone on-line. Warto także odwiedzić ich strony internetowe.

Fot. Portal Edukacyjny

Tym razem nie było spacerów po szkolnych korytarzach i zwiedzania pracowni. W nowych okolicznościach technika i szkoły branżowe przygotowały jednak dla uczniów szkół podstawowych atrakcyjne propozycje w sieci.

– Pomimo ograniczeń w szkołach zawodowych podejmowane są różne ciekawe, a zarazem kształcące inicjatywy wspierające ucznia w jego dalszej drodze zawodowej – mówi dyrektor Wydziału Edukacji UMK Ewa Całus. – Zachęcam zarówno uczniów, jak i rodziców do odwiedzania w tym szczególnym dla wszystkich czasie stron internetowych szkół zawodowych – dodaje.

Adresy stron internetowych szkół samorządowych prowadzących kształcenie zawodowe można znaleźć poniżej. Ponadto, dodatkowe informacje na temat szkół samorządowych można znaleźć w portalu Nasze Szkoły.

Ofertę szkół samorządowych prowadzących kształcenie zawodowe i techniczne uzupełniają również szkoły niesamorządowe, a wśród nich m.in. biorące udział w Krakowskim Tygodniu Zawodowców Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie oraz Zespół Szkół Budowlanych Przyzakładowych
Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego Chemobudowa – Kraków S.A.
Pełną listę placówek wraz z danymi kontaktowymi można znaleźć tutaj.

pokaż metkę
Autor: Tomasz Kobylański
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2020-04-27
Data aktualizacji: 2020-04-29
Powrót

Zobacz także

Znajdź