Wydział Edukacji zamknięty dla klientów

Od 16 marca br. siedziba Wydziału Edukacji przy ul. Stachowicza 18, podobnie jak pozostałe budynki Urzędu Miasta Krakowa, jest dostępna tylko i wyłącznie dla pracowników. Oznacza to, że mieszkańcy wszelkie dokumenty i wnioski mogą składać tylko elektronicznie lub wrzucając kopertę do specjalnie wyznaczonych pojemników. Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców rekomendujemy jednak kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wydział Edukacji zamknięty dla klientów
Fot. Tomasz Stankiewicz / krakow.pl

Dane kontaktowe Wydziału Edukacji:

  • E-mail: ek.umk@um.krakow.pl
  • Telefon: (12) 616-52-00
  • Faks: (12) 616-52-01
  • Specjalne pojemniki do wrzucania korespondencji znajdują się w 13 lokalizacjach UMK, w tym na parterze budynku przy ul. Stachowicza 18, w którym znajduje się siedziba Wydziału Edukacji. Pełna lista jest dostępna tutaj.

Pracownicy Wydziału Edukacji na bieżąco udzielają informacji mieszkańcom Krakowa za pośrednictwem wiadomości elektronicznych oraz telefonicznie. Mając jednak na uwadze nieobecność pracowników korzystających z prawa do opieki nad dziećmi oraz osób pracujących zdalnie ze względów zdrowotnych, prosimy o Państwa wyrozumiałość, jeżeli na udzielenie odpowiedzi potrzebowalibyśmy nieco więcej czasu niż zazwyczaj.

Dodatkowe informacje na temat zakresu działań i procedur realizowanych przez Wydział Edukacji można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej.

 

Pokaż metkę
Autor: Tomasz Kobylański
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY