Zaproszenie na „III Międzynarodowe Forum Ochrony Środowiska przed Zanieczyszczeniem Polami Elektromagnetycznymi. Bezpieczne Limity.”

Szanowni Państwo, Dyrektorzy krakowskich placówek oświatowych,
Rewolucja cyfrowa jest w przededniu wprowadzenia nowej generacji technologii - 5G.

Zaproszenie na „III Międzynarodowe Forum Ochrony Środowiska przed Zanieczyszczeniem Polami Elektromagnetycznymi. Bezpieczne Limity.”
Fot. Portal Edukacyjny

W celu przyspieszenia transmisji danych zaproponowano wykorzystanie częstotliwości, które nigdy wcześniej nie były używane w urządzeniach konsumenckich i których wpływ nie został wcześniej zweryfikowany. Nieuchronnie spowoduje to również zwiększenie poziomów promieniowania elektromagnetycznego z zakresu mikrofalowego nieznanego dotąd w przyrodzie. Z drugiej strony, dowody naukowe o negatywnym wpływie sztucznych pól elektromagnetycznych są coraz silniejsze.
Wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom jakie stanęły przed nami, władze Krakowa starają się dostarczyć rzetelnych i najnowszych informacji o wpływie sztucznych pól elektromagnetycznych na nasze życie.


W imieniu Prezydenta Miasta Krakowa oraz własnym serdecznie zapraszam Państwa na konferencję: „III Międzynarodowe Forum Ochrony Środowiska przed Zanieczyszczeniem Polami Elektromagnetycznymi. Bezpieczne Limity.”
Forum odbędzie się 24 września (poniedziałek) 2018 roku,w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa im. Stanisława Wyspiańskiego.
Mamy nadzieję, że to spotkanie będzie kolejną okazją do wymiany międzynarodowych opinii i doświadczeń oraz inspiracją do innowacyjnych działań usprawniających komunikację w XXI wieku, a zarazem poprawiających stan środowiska, w którym żyjemy.
W załączeniu znajdą Państwo program konferencji - kliknij tutaj


Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 20 września 2018 roku na adres: Marta.Patena@rmk.krakow.pl
lub telefonicznie: +48 12 616 14 03.
Z wyrazami szacunku,


Marta Patena
Radna Miasta Krakowa

Tagi: forum, edukacja

Pokaż metkę
Osoba publikująca: MAGDALENA WILK
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY