IV Dyktando Krakowskie

3 marca 2018 roku po raz czwarty odbędzie się Dyktando Krakowskie. Po raz pierwszy Dyktando zostanie przeprowadzone w dwóch wersjach – tradycyjnej, otwartej dla wszystkich i w kategorii junior dla osób do 15 roku życia.

IV Dyktando Krakowskie
Fot. Portal Edukacyjny

Oba dyktanda zostaną przeprowadzone jednocześnie, w dwóch aulach Auditorium Maximum UJ. Rejestracja na dyktando (na obie kategorie) będzie przebiegała w dwóch turach: 1-10 lutego i 15-25 lutego. Zarejestrować się można na stronie: http://mjo.uj.edu.pl/ w zakładce Dyktando Krakowskie przez formularz. Osoby niepełnoletnie muszą zostać zgłoszone przez dorosłego opiekuna.

Zapraszamy na stronę internetową: http://mjo.uj.edu.pl/, gdzie można znaleźć m.in. regulamin i formularze zgłoszeniowe oraz na Facebooka: https://www.facebook.com/miesiacjezyka/

Zachęcamy także do wzięcia udziału w innych wydarzeniach organizowanych w ramach Miesiąca Języka Ojczystego (np. w konkursie na reklamę dla szkół podstawowych, konkursie na komentarz dla gimnazjalistów i klas 7. oraz w otwartym konkursie na gadkę).

Patroni honorowi przedsięwzięcia: Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin, Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa, Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski, JM Rektor UJ prof. dr hab. med. Wojciech Nowak, Dziekan Wydziału Polonistyki UJ prof. dr hab. Renata Przybylska, Narodowe Centrum Kultury.

Patroni: Biblioteka Kraków, Kraków Miasto Literatury UNESCO.

Patronat medialny: RMF FM

Sponsorzy: Urząd Miasta Kraków, Fundacja "Bratniak”

 

Załącznik  - komunikat

Załącznik -logo

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ELŻBIETA TROJAN
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY