Kampania Rowerowy Maj w ramach projektu STARS rowerem do szkoły

Szanowni Państwo,

Gmina Miejska Kraków w ramach projektu STARS Rowerem do Szkoły organizuje w maju br. drugą edycję kampanii Rowerowy Maj.

Kampania Rowerowy Maj w ramach projektu STARS rowerem do szkoły
Fot. Portal Edukacyjny

Kampania jest dedykowana 31 szkołom, które w ramach STARS przez cały rok szkolny pod opieką doradców z organizacji pozarządowych, organizują akcje i działania promujące wśród swoich podopiecznych dojazdy do szkoły rowerem.

Jeśli chcieliby Państwo dołączyć od września 2018 r., do grona placówek biorących udział w projekcie STARS i działać na rzecz popularyzacji dojeżdżania do szkoły na rowerze już teraz chciałbym zaprosić Państwa szkołę do udziału w najbliższej kampanii Rowerowy Maj. W przypadku zainteresowania ofertą uprzejmie proszę o kontakt z kierownikiem projektu (Dariusz Niewitała, dariusz.niewitala@um.krakow.pl, tel. 12 616 8780) w terminie do 31 stycznia 2018 r. Ofertę kieruję do krakowskich samorządowych szkół podstawowych (klasy 0-7). Liczba miejsc jest ograniczona. Zasady kampanii Rowerowy Maj znajdą Państwo na stronie pomysłodawcy (Gmina Miasta Gdańska): http://www.rowerowygdansk.pl/start,169,121.html, https://rowerowymaj.eu/ Nabór do projektu STARS jest prowadzony corocznie w maju – poniżej link do ubiegłorocznego naboru:

http://portaledukacyjny.krakow.pl/aktualnosci/209785,1812,komunikat,_stars___rowerem_do_szkoly___zaproszenie_dla_szkol_.html

Więcej szczegółów na temat projektu STARS można znaleźć tutaj:

Więcej o projekcie: http://www.starseurope.org/pl/about_stars.php

Raport końcowy projektu STARS: http://starseurope.org/assets/STARS%20Final_Report_PL.pdf

Z poważaniem,

 

Łukasz Szewczyk

Zastępca Dyrektora

Wydziału Gospodarki Komunalnej

Pokaż metkę
Osoba publikująca: BEATA BATKO
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY