Aktualności

Konkurs „Jaki jesteś, Krakowie?”

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

Miło mi poinformować, że zakończyła się pierwsza edycja „Konkursu Krakowskiego” organizowanego przez Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa, na temat „Jaki jesteś, Krakowie?”. W konkursie wzięło udział ponad 200 uczniów klas 1-3 szkół podstawowych mających siedzibę
na terenie Gminy Miejskiej Kraków.

Dofinansowanie do opłat (czesnego) za kształcenie, pobieranych przez szkoły wyższe oraz placówki doskonalenia zawodowego nauczycieli - pilne.

Uprzejmie informuję, że zostało opublikowane Zarządzenie nr 1445/2016 Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 3 czerwca 2016 r. w sprawie przyznania nauczycielom zatrudnionym w szkołach i placówkach prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków dofinansowania w I półroczu 2016 roku do opłat (czesnego) za kształcenie, pobieranych przez szkoły wyższe oraz placówki doskonalenia zawodowego nauczycieli.

NIE JESTEŚ SAM - zaproszenie Prezydenta Miasta Krakowa na uroczyste wręczenie certyfikatów

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

w ostatnich dniach zakończył się realizowany od roku przez Gminę Miejską Kraków projekt pilotażowy NIE JESTEŚ SAM – wsparcie nauczyciela w pracy z uczniem z problemami psychicznymi i zaburzeniami emocjonalnymi.

Ogólnopolski konkurs stypendialny dla uzdolnionych uczniów romskich 2016r.

Centrum Doradztwa i Informacji dla Romów w Polsce realizuje system stypendialny Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji dla uczniów romskich szczególnie uzdolnionych.

Wakacje na sportowo, czyli Półkolonia w TAURON Arenie Kraków

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków „Zachód” we współpracy z Agencją Rozwoju Miasta S.A. zarządzającą TAURON Areną Kraków organizuje półkolonie dla dzieci w wieku 6-12 lat. Jest to niepowtarzalna okazja do spędzania wolnego czasu w największej i najnowocześniejszej hali widowiskowo-sportowej w naszym kraju.

Przypomnienie o końcowym terminie składania wniosków  o przyjęcie do klas pierwszych gimnazjów na rok szkolny 2016/2017

W związku z ustalonym przez Małopolskiego Kuratora Oświaty harmonogramem czynności w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych gimnazjów na rok szkolny 2016/2017, przypominam, że termin składania wniosku o przyjęcie do gimnazjów prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków upływa 10 czerwca 2016 r. o godz. 15.00.

Pismo Pana Jacka Majchrowskiego, Prezydenta Miasta Krakowa w sprawie centralizacji podatku od towarów i usług

Szanowni Państwo, W załączeniu przekazujemy pismo Pana Jacka Majchrowskiego, Prezydenta Miasta Krakowa.

„STARS – Rowerem do szkoły – zaproszenie dla szkół”

Zaproszenie dla szkół do udziału w projekcie STARS

Podawanie do publicznej wiadomości informacji nt. podmiotów, którym w zakresie podatków i opłat udzielono ulg,...

Szanowni Państwo, W załączeniu przekazujemy pismo Pani Marzeny Kania Z-cy Dyrektora Wydziału Podatków i Opłat dotyczące podawania do publicznej wiadomości informacji nt. podmiotów, którym w zakresie podatków i opłat udzielono ulg,...

POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY