Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

„Sinfonietka w podróży”

Orkiestra Sinfonietta Cracovia z przyjemnością zaprasza na kolejny koncert z cyklu Sinfonietka i zachęca po powrocie z wakacji do podtrzymania atmosfery letnich przygód oraz do muzycznej podróży po krajach Europy.

Szanowni Państwo,

w poniedziałek 9 października o godz. 11:00 w Filharmonii Krakowskiej razem z muzykami orkiestry odwiedzimy odległe zakątki Europy i posłuchamy różnorodnych rytmów: od gorącej habanery z opery Carmen, przez skandynawskie brzmienia z suity Edvarda Griega aż po tchnienie Wschodu, które przywoła muzyka Wolfganga Amadeusa Mozarta.

Ideą koncertu „Sinfonietka w podróży” jest ukazanie najmłodszym melomanom muzyki jako okna na świat i zachęty do poznawania innych kultur. Zabrzmią najbardziej charakterystyczne i rozpoznawalne utwory (m. in. Kankan Offenbacha). Koncertowi Sinfonietty Cracovii pod batutą dyrektorki artystycznej i I dyrygentki - Katarzyny Tomali-Jedynak - będzie towarzyszyć opowieść dziennikarki Urszuli Urzędowskiej oraz pokazy i animacje przybliżające koloryt kultur całej Europy.

Koszt biletu to 30 zł. Darmowe wejście przysługuje jednemu opiekunowi na 10 dzieci. Prosimy o przesłanie informacji zwrotnej dotyczącej wielkości grupy wraz z liczbą opiekunów oraz nazwą szkoły i numerem klasy do piątku 15 września na adres rezerwacja@sinfoniettacracovia.com .

Bilety należy opłacić przelewem (do 22.09!) na konto: Bank PEKAO SA 24 1240 4722 1111 0000 4857 0541 Orkiestra Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa Sinfonietta Cracovia ul. Łokietka 14 30-010 Kraków, w tytule przelewu wpisując: Sinfonietka w podróży + numer szkoły i klasy.

Po odbiór biletów (nie wcześniej niż w ostatnim tygodniu września) zapraszamy do biura Orkiestry przy ul. Łokietka 14. Uprzejmie prosimy o telefon poprzedzający Państwa przybycie na nr 12 346 35 28.

Sinfonietka.jpg


Orkiestra Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa
Sinfonietta Cracovia

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Twardosz
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2023-09-06
Data aktualizacji: 2023-09-07
Powrót

Zobacz także

Znajdź