Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ankieta dotycząca opinii dla Programu Rozwoju Edukacji Obywatelskiej - wymaga danych identyfikacyjnych respondenta

Ankieta dotycząca opinii dla Programu Rozwoju Edukacji Obywatelskiej 

Szanowni Państwo,

W Urzędzie Miasta Krakowa, we współpracy z firmą doradczą Swarmcheck, obecnie są prowadzone prace nad Programem Rozwoju Edukacji Obywatelskiej dla miasta Krakowa, skierowanego zarówno do dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Chcielibyśmy poprzez tę ankietę poznać Państwa opinie na temat obecnego stanu edukacji obywatelskiej (w szczególności nieformalnej edukacji obywatelskiej) oraz zapoznać się z Państwa oczekiwaniami w tym zakresie.

Będziemy wdzięczni za poświęcenie czasu i uwagi na wypełnienie ankiety. Dzięki informacjom uzyskanym od Państwa, dajemy sobie szansę aby Program Rozwoju Edukacji Obywatelskiej odpowiadał na rzeczywiste potrzeby obywateli Krakowa oraz wpisywał się w cele strategiczne Miasta Krakowa.

Nie trzeba wypełniać wszystkich części ankiety. Przed rozpoczęciem każdej części znajduje się pytanie, czy chcieliby Państwo udzielić odpowiedzi dotyczących danego obszaru tematycznego. W przypadku odpowiedzi przeczącej, zostaną Państwo poproszeni o przejście do kolejnej części (wskazany zostanie numer strony, na którą należy przejść). Ankieta za względu na specyfikę badania nie jest anonimowa. Wypełnienie wszystkich sekcji nie powinno zająć Państwu więcej niż 30 minut. Termin wypełnienia ankiety - do poniedziałku,  9 sierpnia, godz. 15.00. W przypadku pytań osobą do kontaktu jest Pani Elżbieta Witkowska, Referat ds. Partycypacji i Dialogu, tel. 12 616 52 79.

Link do ankiety: https://form.typeform.com/to/FqPiz4Lw

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas!

Z poważaniem,

Elżbieta Kois-Żurek

Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia

pokaż metkę
Osoba publikująca: Lucyna Jaczewska
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2021-08-06
Data aktualizacji: 2021-08-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź