Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla nauczycieli

Zaproszenie do udziału w konkursie dla uczniów pn." Cybetriki, czyli jak się nie dać złapać w sieci"

2023-01-26

Nauczyciele krakowskich Techników i Liceów Ogólnokształcących, wytężcie uwagę! Program „Bezpieczny Kraków” ma nietypową propozycję – konkurs „Cybertriki, czyli jak się nie dać złapać w sieci” organizowany przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

„A czymże jest piękno?” Odpowiedzi na to pytanie poszukamy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Literackim SŁOWA TISCHNERA

2023-01-26

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15 w Krakowie.

Sieć dla nauczycieli j. angielskiego realizujących krakowski program nauki j. angielskiego w szkole podstawowej FUTURE4ME!

2023-01-25

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele,

W ramach wspomagania szkół i placówek Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 organizuje Sieci współpracy dla wszystkich nauczycieli Miasta Krakowa (dzielnica Śródmieście, N. Huta, Krowodrza i Podgórze) realizujących program pn. FUTURE4ME! krakowski program nauki j. angielskiego w szkołach podstawowych.

 

Wystartowała rejestracja uczestników do ogólnopolskiego konkursu NASK dla szkół „Olimpiada antysmogowa”

2023-01-25

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi rejestracji i samego konkursu.

pixabay.com

Aktywne ferie z projektem Kraków Wspólnie

2023-01-24

Łyżwy, wspinaczka, warsztaty aktorskie czy wycieczki w góry – ofertę bezpłatnych zajęć, które urozmaicą uczniom zimowy wypoczynek i ułatwią integrację, przygotowała też Fundacja Internationaler Bund Polska, we współpracy z Wydziałem Edukacji UMK i przy finansowym wsparciu UNICEF. Aktywności te odbędą się w 17 krakowskich instytucjach kultury, klubach sportowych i organizacjach pozarządowych.

Bogusław Świerzowski / krakow.pl

Kraków i UNICEF działają razem na rzecz najmłodszych

2023-01-24

Wsparcie edukacyjne, pomoc psychologiczna i ochrona zdrowia – to trzy obszary, w których już od 10 miesięcy Kraków i UNICEF podejmują wspólne działania na rzecz najmłodszych mieszkańców miasta, zarówno dzieci-uchodźców, jak i ich polskich rówieśników. W tym czasie powstało wiele inicjatyw, jak Centrum Edukacyjno-Terapeutyczne czy Słoneczne Przestrzenie Wsparcia, a także projekt Kraków Wspólnie, realizowany również podczas ferii.

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli

2023-01-24

Zapraszamy dyrektorów i nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych na konferencję "Zmiany w edukacji ekonomicznej dzieci i młodzieży wyzwania i propozycje"

XV prezentacje nowohuckich szkół ponadpodstawowych

2023-01-24

Serdecznie zapraszamy uczniów klas ósmych, rodziców, nauczycieli oraz doradców zawodowych do udziału w XV Prezentacjach Nowohuckich Szkół Ponadpodstawowych

Ogłoszenie konkursów na stanowiska dyrektorów szkół i placówek

2023-01-24

Prezydent Miasta Krakowa podpisał ogłoszenie konkursów na stanowiska dyrektorów krakowskich szkół i placówek. Poniżej treść ogłoszenia, w tym m.in.: harmonogram konkursów, terminy składania dokumentów oraz inne informacje dla kandydatów.

XII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Podatkach już niebawem

2023-01-24

Małopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych zaprasza do udziału w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach skierowanego do uczniów szkół ponadpodstawowych.

Znajdź