Zajęcia dla półkolonii
Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza” zaprasza organizatorów półkolonii letnich do udziału w wyjątkowych wakacyjnych zajęciach przyrodniczych. To doskonała okazja, aby połączyć letni wypoczynek z odkrywaniem fascynującego świata natury.
Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza” rozpoczęło zapisy dla organizatorów półkolonii letnich na specjalnie przygotowane zajęcia przyrodnicze, które będą realizowane w okresie od 29 czerwca do 28 sierpnia 2026 roku.
Program został opracowany z myślą o grupach dzieci w różnym wieku. Zajęcia pozwalają uczestnikom wspólnie odkrywać świat przyrody, a ich zakres został dostosowany do etapu rozwoju dzieci i młodzieży.
W wakacyjnej ofercie znajdują się m.in.:
- zwiedzanie ekspozycji przyrodniczych prezentujących życie lasu w dzień i w nocy,
- warsztaty ekologiczne, przyrodnicze i klimatyczne,
- spacery edukacyjne po lesie.
Celem programu jest rozwijanie wrażliwości na otaczającą przyrodę, zdobywanie praktycznej wiedzy oraz budowanie więzi z naturą poprzez aktywne poznawanie leśnego środowiska.
Szczegółowy opis zajęć dostępny jest tutaj.
Po zapoznaniu się z ofertą organizatorzy półkolonii mogą skontaktować się z recepcją Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza”, aby zarezerwować dogodny termin zajęć.
Informacje i zapisy prowadzone są telefonicznie pod numerem 12 20 18 840 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: biuro@symbioza-krakow.pl