Ogłoszenia

Konkurs
2016-02-29

Muzeum Armii Krajowej w Krakowie zachęca uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów do wcielenia się w rolę pracowników Biura Informacji i Propagandy Komendy Głównej AK. Wszystko za sprawą drugiej edycji konkursu „Zwycięski orle nasz leć”.

Zaproszenie na Dzień Otwarty GIMNAZJUM NR 14 w Krakowie

Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie Gimnazjum nr 14 im. Jana Kasprowicza w Krakowie przy ul. Chełmońskiego 24 serdecznie zapraszają młodzież wraz z Rodzicami na DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

Warsztaty gospel
2016-02-24

Przed uczestnikami wspaniały weekend wspólnej zabawy, nauki i radości - śpiewając muzykę gospel, która łączy, rozwesela duszę i dotyka serca. Czekamy na wszystkich, którzy kochają śpiew i być może po raz pierwszy chcieliby doświadczyć. Poczujcie jak niezwykłym doświadczeniem jest śpiewanie w grupie pasjonatów.

KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW – edycja II 2016, zaproszenie Zastępcy Prezydenta Miasta

OTWARTE SOBOTY W SAMORZĄDOWYCH SZKOŁACH  TECHNICZNYCH ZAWODOWYCH 

Ruszyła IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Eksperyment Łańcuchowy”.

Nagroda Jakości Nauczania

Już po raz siódmy SAPERE AUSO – Małopolska Fundacja Stypendialna zamierza przyznać NAGRODY JAKOŚCI NAUCZANIA.

Konferencja „Skrojeni nie na miarę – praca z uczniem trudnym wychowawczo oraz zagrożonym niedostosowaniem społecznym w ujęciu opieki systemowej”

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Nr 2 w Krakowie przy współpracy z Krakowską Akademią im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Krakowskim Instytutem Rozwoju Edukacji i Małopolskim Ośrodkiem Fundacji Praesterno zaprasza w dniu 10.03.2016 r. w godz. 9-15 na konferencję pt: „Skrojeni nie na miarę – praca z uczniem trudnym wychowawczo oraz zagrożonym niedostosowaniem społecznym w ujęciu opieki systemowej”. 
 

Konkurs
2016-02-11

08.02.2016r. został ogłoszony konkurs „Mój pierwszy biznes”, którego organizatorem jest Gmina Miejska Kraków. Konkurs jest objęty Patronatem Honorowym Pana Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta Krakowa. Celem Konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat przedsiębiorczości, pobudzenie aktywności w kierunku zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz kształtowanie postaw biznesowych. 

Konkurs
2016-02-11

08.02.2016r. został ogłoszony konkurs „Mój pierwszy biznes”, którego organizatorem jest Doradca Prezydenta Miasta Krakowa ds. przedsiębiorczości wspierany przez Wydział Edukacji oraz Wydział Rozwoju Urzędu Miasta Kraków. Konkurs jest objęty Patronatem Honorowym Pana Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta Krakowa. Celem Konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat przedsiębiorczości, pobudzenie aktywności w kierunku zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz kształtowanie postaw biznesowych. 

KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW – edycja II 2016, zaproszenie Zastępcy Prezydenta Miasta

OTWARTE SOBOTY W SAMORZĄDOWYCH SZKOŁACH  TECHNICZNYCH ZAWODOWYCH 

POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY