Ogłoszenia

Jak dbam o zdrowie psychiczne? – konkurs rysunkowy dla dzieci

Czym jest zdrowie psychiczne i jak możemy o nie dbać? Aby przybliżyć ten temat najmłodszym, Szpital Uniwersytecki w Krakowie organizuje konkurs plastyczny „Sport i zieleń – mój sposób na zdrowie psychiczne”, skierowany do uczniów krakowskich szkół podstawowych. Prace można składać do 1 października. 50 najlepszych zostanie pokazanych na wystawie w Nowohuckim Centrum Kultury w ramach I Krakowskiego Tygodnia Zdrowia Psychicznego (7–11 października).

POSTAW SIĘ – wczesne wykrywanie wad rozwojowych postawy i układu ruchu

Gmina Miejska Kraków zaprasza do udziału w projekcie:

POSTAW SIĘ - WCZESNE WYKRYWANIE WAD ROZWOJOWYCH POSTAWY I UKŁADU RUCHU dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś  Priorytetowa 9. Region spójny społecznie, Działanie 9.2, Poddziałanie 9.2.1 z Europejskiego Funduszu Społecznego

Ważny komunikat dotyczący wyborów do Parlamentu RP

W załączeniu pismo Zastępcy Dyrektora Wydziału Organizacji i Nadzoru Urzędu Miasta Krakowa

Konferencja dla nauczycieli JAK UWOLNIĆ SZKOŁĘ OD AGRESJI

Jak uwolnić szkołę od agresji

Po takim hasłem 28 września w Krakowie odbędzie się konferencja dla  nauczycieli szkół ponadpodstawowych organizowana przez Wydawnictwo Charaktery i Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Życzenia na rok szkolny 2019/2020

W załączeniu życzenia Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji, Sportu i Turystyki

Tańczę w Krakowie - rusza rejestracja do programu dla szkół podstawowych

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy zaprasza do wzięcia udziału w trzeciej edycji programu miejskiego „Tańczę w Krakowie”, uruchomionego przez Gminę Miejską Kraków.

Konkurs Działajmy Razem - piąta edycja

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa ogłasza piątą edycję konkursu „Działajmy razem” na realizację działań międzypokoleniowych.

POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY