Ogłoszenia

Informacja służb sanitarnych dotycząca koronawirusa

W związku z wystąpieniem w ostatnich tygodniach w Chinach, we Włoszech, w Korei Południowej oraz innych krajach zachorowań, z takimi objawami, jak gorączka, kaszel, duszności i problemy z oddychaniem, przedstawiamy zalecenia służb sanitarnych, dotyczące postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Zaproszenie do udziału w konkursie - Szkoła wolna od używek -  w ramach programu edukacyjnego ARS, czyli jak dbać o miłość

Prace konkursowe należy przesyłać do 8 kwietnia br.                                                                        

Informacje w sprawie środków ochrony przeciwko koronawirusowi

Poniżej informacje w sprawie podstawowych środków ochrony przeciwko nowemu koronawirusowi wywołującemu chorobę COVID-19.

Krakowski Tydzień Zawodowców edycja VI 2020 - harmonogram wydarzeń

Od 2 do 6 marca br. odbędzie się Krakowski Tydzień Zawodowców. Wydarzeniom będą towarzyszyły dwie soboty otwarte 7 marca i 25 kwietnia br. Poniżej zaproszenie i harmonogram.

Nasze miasto. Nasza planeta. Nasz dom! – konferencja proklimatyczna dla szkół ponadpodstawowych

13 marca 2020 r. w Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków Wydział Edukacji UMK wspólnie z Krakowskim Biurem Festiwalowym – operatorem Centrum Kongresowego ICE Kraków – organizuje konferencję proklimatyczną „Nasze miasto. Nasza planeta. Nasz dom!”. Zgłoszenia uczniów z krakowskich szkół ponadpodstawowych są przyjmowane do 4 lutego 2020 r.

XXVI Samorządowy Konkurs Nastolatków 8 Wspaniałych 2020 – edycja krakowska

Młodzieżowy Dom Kultury Dom Harcerza i Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa zapraszają do udziału w XXVI Samorządowym Konkursie Nastolatków 8 Wspaniałych 2020

Dofinansowanie pracowni przedmiotowych w szkołach samorządowych

Poniżej informacja dotycząca dofinansowania pracowni przedmiotowych.

POLECAMY
POLECAMY