Ogłoszenia

WIDOKÓWKA Z KRAKOWA - finał konkursu!

WIDOKÓWKA Z KRAKOWA - finał konkursu!

 Obsługa BHP jednostek oświatowych GMK

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY SAMORZĄDOWYCH JEDNOSTEK OŚWIATOWYCH, KTÓRYCH ORGANEM PROWADZĄCYM JEST GMINA MIEJSKA KRAKÓW W 2020 R.

Przed nami 3-godzinny maraton komiksowy!

Masz 6-18 lat? Lubisz rysować? Fascynują Cię historie obrazkowe? Już w najbliższą sobotę, 30 listopada br. w Artetece WBP (ul. Rajska 12, Kraków) będziesz mieć szansę nie tylko w kilka godzin narysować własny komiks, ale także wygrać dzięki niemu atrakcyjne nagrody – tablety graficzne i profesjonalny sprzęt rysunkowy!

 Ruszył ogólnopolski konkurs  - Europa z naszej ulicy

Nagrodą dla zwycięskiego zespołu będzie wizyta w Brukseli, poznanie instytucji europejskich oraz spotkanie z przedstawicielami Parlamentu Europejskiego.

Edukacja normalizacyjna w szkole branżowej – zaproszenie na konferencję

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ODN w Krakowie i Polski Komitet Normalizacyjny w Warszawie zapraszają kadrę kierowniczą i dydaktyczną szkół kształcących w zawodach, nauczycieli kształcenia branżowego na konferencję "Edukacja normalizacyjna w szkole branżowej". Wydarzenie odbędzie się już 3 grudnia 2019 r. w godz. 13.00–16.00 w MCDN ODN Kraków (ul. Garbarska 1, sala nr 3).

Pilne! Ostateczny termin odbioru Wyprawki Czytelniczej „Mała Książka – Wielki Człowiek”

W załączeniu komunikat Dyrektora Wydziału Edukacji.

Zaproszenie do udziału w seminarium - Nauczyciel i uczeń we wspólnej przestrzeni edukacyjnej – inspiracje teoretyczno – praktyczne

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

Komisja Edukacji RMK, Wydział Edukacji UMK , Katedra Dydaktyki i Pedagogiki Szkolnej Akademii Ignatianum w Krakowie oraz Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie serdecznie zapraszają do udziału w Seminarium Naukowo – Szkoleniowym pt. „Nauczyciel i uczeń we wspólnej przestrzeni edukacyjnej – inspiracje teoretyczno – praktyczne”, które odbędzie się dnia 2 grudnia  2019r. w godzinach od 12:30 do 16:30 w XXI Liceum Ogólnokształcącym (sala teatralna) na Osiedlu Tysiąclecia 15 w Krakowie.

POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY