Ogłoszenia

Funkcjonowanie SIO w roku szkolnym 2019/2020

Pismo skierowane do Dyrektorów Przedszkoli, Szkół i Placówek Samorządowych i Niesamorządowych w sprawie funkcjonowania Systemu Informacji Oświatowej w roku szkolnym 2019/2020.

Rodzice niepełnosprawnych przedszkolaków mogą skorzystać z darmowego transportu

Kilka miesięcy temu Kraków rozszerzył uprawnienie do darmowego transportu do przedszkola oraz opieki podczas przewozu na trzy- i czterolatki posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Rodzice i opiekunowie, którzy chcieliby skorzystać z tej możliwości w zbliżającym się roku szkolnym, mogą składać wnioski w tej sprawie.

Rządowy program pomocy uczniom w 2019 r. – WYPRAWKA SZKOLNA

Poniżej pismo Witolda Kramarza, Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, w sprawie możliwości ubiegania się o pomoc w ramach Rządowego Programu pomocy uczniom w 2019 r. „Wyprawka szkolna”.

Wybierzmy wspólnie

W Krakowie nie brakuje miejsc przyjaznych krakowskim rodzinom. W ramach plebiscytu "Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi" zostaną wyróżnione te miejsca, w których rodzice z dziećmi mogą czuć się szczególnie komfortowo. Zgłoszenia są przyjmowane do 30 września.

Sieć publicznych szkół ponadpodstawowych oraz szkół specjalnych, mających siedzibę na terenie gminy miejskiej Kraków

EK-03. 4421.2.2019

 

Dotyczy: UCHWAŁY  NR XVIII/362/19 RADY MIASTA KRAKOWA Z DNIA 12 CZERWCA 2019 ROKU W SPRAWIE USTALENIA PLANU SIECI PUBLICZNYCH SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ SZKÓŁ SPECJALNYCH, MAJĄCYCH SIEDZIBĘ NA TERENIE GMINY MIEJSKIEJ KRAKÓW                                                                       

                                                                                                

 

   Szanowni Państwo

    Dyrektorzy krakowskich szkół

Konkurs o Nagrodę Samorządu Województwa Małopolskiego

Konkurs dla Osób Działających na Rzecz Dobra Innych "Amicus Hominum" - termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych upływa 31 lipca br.

POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY