Ogłoszenia

‘’NIE DAJ SIĘ’’ – wsparcie psychiczne uczniów, rodziców i nauczycieli w czasie pandemii – odcinek III

Pani Anna Korfel-Jasińska Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa zaprasza na III odcinek cyklu.

INNA SZKOŁA – małopolski model wsparcia nauczycieli pracujących z uczniami z doświadczeniem migracji

Biuro Rozwoju Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie zaprasza do udziału w projekcie MAŁOPOLSKI MODEL WSPIERANIA UCZNIÓW Z DOŚWIADCZENIEM MIGRACJI “INNA SZKOŁA” przygotowanym dla nauczycieli i pedagogów szkolnych pracujących z uczniami i uczennicami z doświadczeniem migracji, w ramach projektu Małopolska przyjazna cudzoziemcom – Wsparcie w integracji i adaptacji obywateli państw trzecich. Projekt jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.

II stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska wprowadza 2 stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza i ostrzega o ryzyku przekroczenia poziomu dopuszczalnego dla stężenia 24-godzinnego pyłu PM 10. II stopień obowiązuje 2 grudnia od godz. 10:00 do godz. 24:00.

Konkurs  „GWIAZDKOPISANIE” 2

Tylko do 6 grudnia można przesłać zgłoszenie do świątecznego konkursu literacko – plastycznego „Gwiazdkopisanie”.  

Półkolonie zimowe 2021

Centrum Młodzieży zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na półkolonie zimowe.

 Realizacja programu - Posiłek w szkole i w domu - limity na grudzień 2020

Łączna liczba dzieci i uczniów, którzy mogą zostać objęci pomocą w formie posiłków przyznawanych na podstawie decyzji dyrektora szkoły lub przedszkola w grudniu 2020 r. wynosi 356 osób.

Mikołajkowy turniej dla dzieci

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży zapraszamy dzieci i rodziców na niedzielne spotkania ze zdrowiem w roli głównej.

Zaproszenie do udziału w bezpłatnych szkoleniach na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych - dodatkowe terminy!!

W związku ze zgłaszanym zapotrzebowaniem, na prośbę Organizatora Spółki PFR Portal PPK sp. z o.o. - Wydział Edukacji przekazuje zaproszenie do udziału w dodatkowych szkoleniach na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Skorzystała z nich już większość z Państwa Dyrektorów samorządowych szkół i placówek. Szczegóły w załączeniu.

Postaw na Słońce - projekt edukacyjny

"Postaw na Słońce" to projekt, którego celem jest upowszechnienie wiedzy o korzyściach środowiskowych i ekonomicznych płynących z wykorzystania odnawialnych źródeł energii (OZE). Na projekt składają się dwa ogólnopolskie konkursy – BADAWCZY i FILMOWY. Oba skierowane są do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych wszystkich typów.

POLECAMY
POLECAMY