Ogłoszenia

Rusza konkurs wiedzy o ochronie przeciwpożarowej

Uczniowie klas czwartych szkół podstawowych po raz kolejny wezmą udział w konkursie, dzięki któremu będą poszerzać swoją wiedzę na temat zagrożeń związanych z pożarami oraz promować bezpieczne sposoby zachowania. Poniżej pismo Bogdana Klimka, Dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UMK skierowane do dyrektorów szkół podstawowych w tej sprawie. Rekrutacja trwa tylko do 23 października br.

Bezpłatne szczepienia dla dzieci w szpitalu im. Żeromskiego

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego zaprasza na bezpłatne szczepienia dla dzieci przeciwko zakażeniom meningokokowym, pneumokokowym i wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV.

Kraków swoim Nauczycielom 2019

Dziś Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji do nauczycieli i wychowawców został skierowany list z podziękowaniami od Anny Korfel-Jasińskiej, Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa oraz Dyrekcji i Pracowników Wydziału Edukacji.

Konferencja Przemoc w rodzinie wobec osób starszych - 17 października 2019 r.

Zapraszamy na konferencję pn. PRZEMOC W RODZINIE WOBEC OSÓB STARSZYCH, która odbędzie się 17 października 2019 roku w Sali Obrad im. Stanisława Wyspiańskiego w Urzędzie Miasta Krakowa, pl. Wszystkich Świętych 3 - 4 w Krakowie.

Zaproszenie do udziału w projekcie pilotażowym  - System do zarządzania obiektami sportowymi wraz z aplikacją do rezerwacji online i tworzenia wydarzeń sportowych

Szanowni Państwo

Dyrektorzy szkół i placówek samorządowych,

zachęcam Państwa do udziału w pilotażowym projekcie będącym systemem do zarządzania obiektami sportowymi wraz z aplikacją do rezerwacji online i tworzenia wydarzeń sportowych.

Akcja Mural – nowy konkurs w ramach „Kampanii Kolejowe ABC”

Urząd Transportu Kolejowego zaprasza uczniów szkół podstawowych z całej Polski do wzięcia udziału w Akcji Mural. Najlepszy pomysł na mural ozdobi ścianę w centrum Warszawy. Dzieci i młodzież mogą rywalizować o atrakcyjne nagrody zarówno dla zwycięskiej klasy, jak i całej szkoły. Konkurs trwa od 1 października do 15 grudnia 2019 r.

Dziecięcy turniej tenisa przed nami. Ostatnie dni zgłoszeń

Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy jako organizator zaprasza na Dziecięcy Turniej Tenisa o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa, który odbędzie się 16 października br. na hali kortów tenisowych zlokalizowanych przy al. Powstania Warszawskiego 6 w Krakowie.

„Sprzątamy – segregujemy – pokazujemy, jak dbamy”

Fundacja Nasza Ziemia i Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin zapraszają klasy VI-VIII szkół podstawowych do udziału w konkursie!.

Uczniowie mogą wziąć udział w konkursie programistycznym

W tym roku po raz kolejny obchodzimy „Tydzień Edukacji Informatycznej”. XI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie aktywnie włącza się w to wydarzenie poprzez zorganizowanie wspólnie z Oddziałem Małopolskim Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Centrum Mistrzostwa Informatycznego konkursu programistycznego pod hasłem „Festiwal gier”. 

Wyprawka szkolna 2019 - pobieranie zaliczek, wypłata pomocy oraz sposób rozliczania

 Rządowy programu pomocy uczniom w 2019 r. – „Wyprawka szkolna”

POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY