Zmiana osób prowadzących sprawy w Wydziale Edukacji UMK

Szanowni Państwo,

 

Informuję o odejściu z Wydziału Edukacji UMK p. Dominiki Kaszuby oraz o wskazaniu nowych osób prowadzących nw. zadania:

Zmiana osób prowadzących sprawy w Wydziale Edukacji UMK
Fot. Portal Edukacyjny

1) Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych – „Aktywna tablica” - Małgorzata Sośnicka, tel. 12 61-65-206, e-mail: Malgorzata.Sosnicka@um.krakow.pl

2) „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”- Małgorzata Sośnicka, tel. 12 61-65-206, e-mail: Malgorzata.Sosnicka@um.krakow.pl

3) projekt ekologiczny współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie - Anna Kowynia, tel. 12 61-65-207, e-mail: Anna.Kowynia@um.krakow.pl

4) realizacja zadań wychowawczych szkoły w 2019 r. w zakresie budowania pamięci historycznej o Kresach Wschodnich Rzeczypospolitej - Teresa Kotarba, tel. 12 61-65-199, e-mail: Teresa.Kotarba@um.krakow.pl

5) realizacja modułu 3 wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” - Marzena Wawrzyniec, tel. 12 61-65-093, e-mail: Marzena.Wawrzyniec@um.krakow.pl

6) program Erasmus+ - Joanna Krasnodębska, tel. 12 61-65-296, e-mail: Joanna.Krasnodebska@um.krakow.pl

7) Otwarty konkurs ofert na realizację w 2019 roku zadania publicznego w zakresie "Wypoczynek letni dzieci i młodzieży"- Aneta Majocha, tel. 12 61-65-196, e-mail: Aneta.Majocha@um.krakow.pl

 

W związku z powyższym w poszczególnych sprawach proszę kontaktować się z odpowiednimi osobami. 

 

Z-ca DYREKTORA WYDZIAŁU

Magdalena Węgrocka-Szwalec

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Anna Kowynia
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY