PRACOWNICY

Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Całus Ewa
dyrektor wydziału514 B12 616 5200
Domajewski Dariusz
zastępca dyrektora wydziału514 A12 616 5200
Węgrocka-Szwalec Magdalena
zastępca dyrektora wydziału51312 616 5200
Referat Organizacyjny (EK-01)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Mirek-Mikuła Barbara
kierownik referatu60112 616 5210
Baran Agnieszka
podinspektor50312 616 5274
Batko Beata
starszy inspektor50212 616 5252
Dzikiewicz-Rożniatowska Paulina
główny specjalista50212 616 5147
Hrapkowicz Edyta
sekretarka51412 616 5200
Klecka Agata
starszy inspektor51412 616 5202
Kobylański Tomasz
inspektor50212 616 5238
Libera Maja
kancelista12 616 5225
Trojan Elżbieta
starszy inspektor50212 616 5181
Referat Szkół Ogólnokształcących (EK-02)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Żurkowska Iwona
kierownik referatu605 B12 616 5189
Broś Joanna
inspektor605A12 616 5223
Choińska Małgorzata
starszy inspektor60412 616 5244
Jezuita Mariola
starszy inspektor60412 616 5245
Konderak Monika
podinspektor605 A12 616 5247
Nizioł Kinga
główny specjalista60312 616 5255
Pala Łukasz
inspektor605 C12 616 5230
Salwińska-Skiba Anna
główny specjalista605 C12 616 5186
Stanik Damian
inspektor605A12 616 5251
Szymańska Teresa
starszy inspektor605 C12 616 5192
Zabrzeska Katarzyna
inspektor60312 616 5221
Referat Szkolnictwa Technicznego, Specjalnego i Placówek (EK-03)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Dudek Magdalena
kierownik referatu60312 616 5249
Budzan Krzysztof
główny specjalista61412 616 5250
Bąk Dominika
podinspektor60912 616 5227
Dembińska-Sajdak Klaudia
główny specjalista60912 616 5193
Jeznach Ewelina
inspektor61512 616 5203
Kasperowska Paulina
podinspektor60912 616 5241
Kościelna Anna
główny specjalista60812 616 5234
Marcela Joanna
podinspektor60912 616 5193
Nawalany Dominika
starszy inspektor61512 616 5185
Siwecki Piotr
inspektor61412 616 5299
Zemanek Tomasz
starszy inspektor61412 616 5246
Referat Oświatowych Systemów Informatycznych (EK-04)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Domańska Anna
kierownik referatu512 A12 616 5254
Gularek Grzegorz
główny specjalista51212 616 5233
Górska Anna
główny specjalista51212 616 5183
Kaleta Wojciech
główny specjalista41312 616 5194
Ledniowski Krzysztof
inspektor51212 616 5184
Pacek Grzegorz
starszy inspektor41112 616 5248
Wilczyński Paweł
główny specjalista41312 616 5180
Wolak Zdzisław
główny specjalista41112 616 5179
Referat Szkół i Placówek Niesamorządowych (EK-05)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Lurka Sylwia
kierownik referatu61212 616 5240
Libiszewska Beata
starszy inspektor611 B12 616 5231
Mituś Marcin
podinspektor61312 616 5088
Nawrot Witold
starszy inspektor611 A12 616 5197
Pietraszek-Krupa Marta
starszy inspektor61212 616 5198
Sobczak Magdalena
podinspektor611 B12 616 5228
Zmarzlińska Agnieszka
podinspektor61312 616 5226
Referat Finansów i Projektów Oświatowych (EK-06)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Paleczny Agnieszka
kierownik referatu50112 616 5195
Boksa Agnieszka
inspektor50612 616 5224
Czelińska-Rogóż Anna
podinspektor12 616 5109
Haluch Kinga
starszy inspektor50612 616 5109
Jaczewska Lucyna
inspektor50612 616 5290
Kotarba Teresa
inspektor50612 616 5199
Kowynia Anna
główny specjalista50512 616 5207
Krasnodębska Joanna
starszy inspektor505 A12 616 5296
Majocha Aneta
starszy inspektor50412 616 5196
Sośnicka Małgorzata
główny specjalista505A12 616 5206
Wawrzyniec Marzena
podinspektor50412 616 5093
Referat Kontroli Szkół i Placówek Niesamorządowych (EK-07)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Pabian Magdalena
kierownik referatu511 C12 616 5120
Angiel Karina
inspektor61012 616 5232
Kapcia Karol
inspektor61012 616 5235
Kędra Franciszek
inspektor40312 616 5276
Micuła Tomasz
inspektor40112 616 5258
Okońska Joanna
podinspektor40112 616 5222
Smoła Mateusz
inspektor61012 616 5028
Szostak Jolanta
inspektor40312 616 5242
Waśniowska-Kołodziej Magda
podinspektor40112 616 5239