Dokument archiwalny

Pierwsze Kroki na Śniegu 2020 r. – Termin naboru szkół

W związku z planowanym rozpoczęciem naboru do miejskiego programu sportowego „Pierwsze kroki na śniegu”, skierowanego do uczniów klas IV - V- tych krakowskich szkół podstawowych, informujemy, że panel rejestracyjny, pod którym możliwe będzie zapisywanie się na zajęcia zostanie aktywowany 20 stycznia 2020 r. od godz. 10:00 (do wyczerpania wolnych miejsc) na stronie internetowej www.moswschod.pl

Program nauki jazdy na nartach lub snowboardzie finansowany jest w całości ze środków budżetowych Gminy Miejskiej Kraków i skierowany w szczególności do uczniów nieumiejących jeszcze jeździć na nartach/ snowboardzie.

W ramach realizacji programu „Pierwsze kroki na śniegu”, każdy uczestnik w dniach od 10 lutego 2020 r. do 20 marca 2020 r. będzie uczestniczył w 5 wyjazdach szkoleniowych na stok narciarski, gdzie każdorazowo będzie brał udział w dwóch godzinach lekcyjnych nauki jazdy na nartach/snowboardzie (2 lekcje po 45 min każda).

Stacja narciarska, na której będzie realizowany program „Pierwsze kroki na śniegu” zostanie podana w późniejszym terminie po zakończonym postępowaniu przetargowym.

Szkoła chcąca wziąć udział w szkoleniu powinna:

  1. zaznajomić się z warunkami uczestnictwa w programie zawartymi w Regulaminie,
  2. wybrać odpowiedni termin dostępny w panelu rezerwacji harmonogramu na stronie www.moswschod.pl (zaplanowano zajęcia dla 24 grup, decyduje kolejność zgłoszeń),
  3. przesłać kartę zgłoszenia szkoły (zał. nr 1) do pracownika Wydziału Sportu na adres: michal.milkowski@um.krakow.pl w czasie do 1 h od momentu dokonania rezerwacji terminu na stronie internetowej www.moswschod.pl
  4. osobiście dostarczyć (w formie papierowej) do p. Michała Miłkowskiego, pracownika Wydziału Sportu UMK, Al. Powstania Warszawskiego 10, pok. 505 V piętro,w terminie do 7 dni od daty zgłoszenia szkoły w systemie elektronicznym (moswschod.pl) następujące dokumenty:
  • Kartę zgłoszenia szkoły (zał.1),
  • Kartę zgłoszenia uczestnika (zał.2),
  • Listę zbiorczą 45 dzieci i min. 3 nauczycieli – opiekunów, wraz z podziałem osób zgłoszonych na naukę jazdy na nartach i osób zgłoszonych na naukę jazdy na snowboardzie. (zał.3).

W przypadku braku dotrzymania w/w terminów oraz braku dostarczenia wymaganych dokumentów, uznaje się rezygnację szkoły z programu i zwolnienie zarezerwowanego terminu dla innej szkoły.

Regulamin oraz załączniki do pobrania znajdują się na stronie www.moswchod.pl

Ilość miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 12 616 94 08

Tagi: zima, sport

pokaż metkę
Osoba publikująca: Jerzy Gąsiorowski
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny