Konkurs "Jordan Inspiruje" - Centrum Młodzieży

Centrum Młodzieży przy wsparciu Dzielnicy I organizuje konkurs "Jordan Inspiruje". Wydarzenie będzie miało formę gry miejskiej, a jego celem jest popularyzacja postaci dr. Henryka Jordana wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Konkurs
Fot. https://pixabay.com/pl

Konkurs "Jordan Inspiruje" - stwórz wyjątkową grę miejską!

 

Dr. Henryk Jordan - Kim był? Co takiego zrobił dla Krakowa? Czym przysłużył się dzieciom i młodzieży? Odpowiedzi na te pytania najlepiej poszukać samemu. Zróbcie swoje własne, prywatne dochodzenie i przedstawcie rezultaty w formie gry miejskiej! Organizatorem konkursu jest Centrum Młodzieży w Krakowie.

 

Patronem Centrum Młodzieży jest właśnie dr. Henryk Jordan. Wydarzenie „Jordan Inspiruje” ma więc na celu popularyzację tej wybitnej postaci wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Bawmy się i uczmy jednocześnie!

 

Do udziału w konkursie zachęcamy młodzież w wieku 12-18 lat - stwórzcie grę miejską poświęconą Henrykowi Jordanowi. Przyjmiemy zarówno prace wykonane samodzielnie, jak i grupowo. Zwycięska realizacja zostanie opracowana i opublikowana - zwycięzca lub/i zespół zwycięzców będą mogli uczestniczyć w tym procesie. W planach jest również prezentacja gry podczas Święta Dzielnicy I.

 

Projekty gier należy przesyłać do 31 października 2020 roku.

Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce 16 listopada 2020 roku.

 

Regulamin konkursu dostępny na stronie:

http://cmjordan.krakow.pl/2020/09/Konkurs-Jordan-Inspiruje-stworz-wyjatkowa-gre-miejska

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Kasperowska
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY