Wakacje z Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana!

Trwają zapisy na półkolonie i kolonie organizowane przez Centrum Młodzieży w ramach akcji "Lato w mieście".

Wakacje z Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana!
Fot. https://pixabay.com/pl/

Wakacje z Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana!

 

Jeśli szukacie pomysłów na wakacje dla Waszych dzieci, to z pewnością zainteresuje Was oferta, jaką na tę okazję przygotowało Centrum Młodzieży, placówka mieszcząca się przy ul. Krupniczej 38. Nie zabraknie aktywności w mieście oraz prawdziwych wakacyjnych wyzwań w Beskidzie Sądeckim!

 

Kolonie w Beskidzie Sądeckim

Na kolonie do Centrum Wypoczynku „JordaNova” w Gołkowicach Górnych (filia CM, koło Starego Sącza) zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat.

Pragnąc umożliwić udział w wydarzeniu jak największej liczbie osób ustaliliśmy dwa terminy turnusów:

- 11-18 lipca

- 8-15 sierpnia br.

 

Oferta kolonii dostępna w dwóch cenach: promocyjnej, która wynosi 650 zł i obowiązuje w przypadku wpłaty całej kwoty jednorazowo, w terminie do końca maja br. (oferta jest bezzwrotna) oraz regularnej - 750 zł – która obowiązuje w przypadku płatności w dwóch ratach podzielonych na bezzwrotną opłatę gwarancyjną w wysokości 200 zł płatną w terminie do końca maja br. i pozostałą kwotę – płatną do 20 czerwca br.

 

W ramach kolonii Centrum Młodzieży zapewnia: przejazd autokarem w obie strony, 7 noclegów w Centrum Wypoczynku „JordaNova” (www.jordanova.pl) w Gołkowicach Górnych w pokojach 2 lub 3-osobowych z łazienkami, 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja), opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, bogaty program aktywności (warsztaty artystyczne, zajęcia rekreacyjne i sportowe, wycieczki i spacery), a także ubezpieczenie NNW.

 

Półkolonie, czyli „Lato w mieście”

Na półkolonie, organizowane w ramach akcji „Lato w mieście”, zapraszamy z kolei dzieci w wieku 6-12 lat. Zajęcia odbędą się w terminie 29.06 - 28.08. br. w turnusach tygodniowych, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00, w budynku CM przy ul. Krupniczej 38.

 

Opłata za udział w jednym turnusie tygodniowym wynosi 350 zł. Cena

zawiera: bogaty program zajęć i warsztatów prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli-instruktorów, niezbędne materiały plastyczne i edukacyjne, bilety komunikacyjne, bilety wstępu do krakowskich instytucji kulturalnych i edukacyjnych oraz na zajęcia rekreacyjne (m.in. korty tenisowe, grota solna, pływalnia), codzienny dwudaniowy obiad oraz deser, wodę bez limitu dostępną w trakcie zajęć i wycieczek.

 

Szczegóły, informacje na temat wpłat oraz regulaminy obydwu wydarzeń znajdują się na stronie www.cmjordan.krakow.pl.

 

Zapisy i dodatkowe informacje:

E: gmorbitzer@cmjordan.krakow.pl lub sekretariat@cmjordan.krakow.pl

T: 12 430 00 15 wew. 237 lub 202

 

Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana w Krakowie to publiczna placówka wychowania pozaszkolnego działająca w systemie edukacji narodowej. Jesteśmy największym młodzieżowym domem kultury w Małopolsce.

Od 1952 roku wspieramy krakowskie szkoły oraz rodziców w mądrym, twórczym zagospodarowywaniu czasu wolnego dzieci i młodzieży: rozwijaniu zainteresowań, pielęgnowaniu pasji, poszukiwaniu talentów.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Kasperowska
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY