Dziecięcy turniej tenisa przed nami. Ostatnie dni zgłoszeń

Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy jako organizator zaprasza na Dziecięcy Turniej Tenisa o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa, który odbędzie się 16 października br. na hali kortów tenisowych zlokalizowanych przy al. Powstania Warszawskiego 6 w Krakowie.

Dziecięcy turniej tenisa przed nami. Ostatnie dni zgłoszeń
Fot. Portal Edukacyjny

Obecnie trwają zapisy a zgłoszenia można przesyłać  do 14 października na adres: pietruczuk@ksos.pl W turnieju mogą wziąć udział dzieci z rocznika 2011 i młodsze (kategoria: czerwona wg. programu "TENIS 10"). Limit uczestników to 20 osób (decyduje kolejność zgłoszeń).

Harmonogram wydarzenia:

  • 9:45 weryfikacja uczestników
  • 10:00 start gier
  • 13:15 ceremonia dekoracji

Turniej nie jest zaliczany do klasyfikacji "TENIS 10" PZT

* * *

Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy to miejska placówka oświatowo-wychowawcza, która działa w środowisku krakowskim od 1965 roku. Organizuje bezpłatne zajęcia sportowe, rekreacyjne, korekcyjne i wyrównawcze dla dzieci i młodzieży z różnych dyscyplin. Natomiast budowa hali kortów tenisowych na których rozegrane zostaną zawody skończyła się w wakacje tego roku, a rozpoczęła w 2017 r. Inwestycja  obejmowała budowę: hali łukowej z dwoma kortami tenisowymi, wielofunkcyjnego boiska sportowego wraz z trybunami oraz części nawierzchni chodnikowej i parkingowej.

Tagi: tenis, sport

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY