Zgłoś swoją pracę do Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego

Jeszcze tylko do 31 maja można zgłaszać swoje prace i artykuły na temat edukacji do Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego przyznawanej przez Fundację EFC. Jest to szczególne wyróżnienie dla dziennikarzy, naukowców, publicystów - dla wszystkich autorów piszących prace, które stanowią pogłębiony głos w debacie na temat szkolnictwa i nauczania w Polsce.

Zgłoś swoją pracę do Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego
Fot. Portal Edukacyjny

Do końca maja do konkursu można zgłaszać artykuły publikowane w mediach oraz publikowane prace naukowe i popularnonaukowe na temat edukacji. Jak informują organizatorzy: "Zwłaszcza dziś, kiedy edukacja stała się tak istotną częścią dyskusji w mediach, w sejmie, w szkołach i w naszych domach, warto mówić o niej na wiele sposobów i doceniać tych, którzy to robią." Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody w wysokości do 10 000 zł podczas uroczystej gali, która odbędzie się w listopadzie br.

Więcej informacji na temat konkursu, dzięki któremu ciekawe i wartościowe artykuły na temat edukacji będą mogły dotrzeć do szerszej publiczności, można znaleźć na stronie internetowej organizatorów

Do pobrania:

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Kobylański
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY