Wydział Sportu - INFORMACJA ORAZ WARUNKI UCZESTNICTWA SZKÓŁ W PROGRAMIE PIERWSZE KROKI NA ŚNIEGU 2018

Wydział Sportu - INFORMACJA ORAZ WARUNKI UCZESTNICTWA SZKÓŁ W PROGRAMIE PIERWSZE KROKI NA ŚNIEGU 2018
Fot. Portal Edukacyjny

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją miejskiego programu „Pierwsze kroki na śniegu”, organizator Wydział Sportu UMK serdecznie zaprasza uczniów klas IV - V- tych krakowskich szkół podstawowych do uczestnictwa w nauce jazdy na nartach i snowboardzie.

Program jest finansowany ze środków budżetowych Gminy Miejskiej Kraków.

Program skierowany jest w szczególności do uczniów nieumiejących jeszcze jeździć na nartach/ snowboardzie.

W ramach realizacji programu „Pierwsze kroki na śniegu”, każdy uczestnik w dniach 15.01.2018 r. – 16.03.2018 r. będzie uczestniczył w 5 wyjazdach szkoleniowych na stok narciarski, gdzie każdorazowo będzie brał udział w dwóch godzinach lekcyjnych nauki jazdy na nartach/snowboardzie (2 lekcje po 45 min każda).

Zgłoszeń należy dokonywać  na stronie internetowej moswschod.pl, poprzez zakładkę na której dostępny jest panel rezerwacji harmonogramu (instrukcję rezerwacji opisano w Regulaminie). Zgłoszeń można dokonywać aż do momentu wyczerpania wolnych miejsc.

Szkoła chcąca wziąć udział w szkoleniu powinna:

- zaznajomić się z warunkami uczestnictwa w programie zawartymi w Regulaminie,

- wybrać odpowiedni termin dostępny w panelu rezerwacji harmonogramu na stronie moswschod.pl (zaplanowano zajęcia dla 28 grup, decyduje kolejność zgłoszeń),

- przesłać kartę zgłoszenia szkoły (zał. nr 1) do pracownika Wydziału Sportu na adres: dariusz.samborski@um.krakow.pl w czasie do 1 h od momentu dokonania rezerwacji terminu na stronie internetowej moswschod.pl

osobiście dostarczyć (w formie papierowej) do p. Dariusza Samborskiego, pracownika Wydziału Sportu  UMK, Al. Powstania Warszawskiego 10, pok. 505 V piętro,  w terminie do 7 dni od daty zgłoszenia szkoły w systemie elektronicznym (moswschod.pl) następujące dokumenty:

Kartę zgłoszenia szkoły (zał.1) - kliknij tutaj

Kartę zgłoszenia uczestnika (zał.2) - kliknij tutaj

Listę zbiorczą 45 dzieci i min. 3 nauczycieli – opiekunów, wraz z podziałem osób zgłoszonych na naukę jazdy na nartach i osób zgłoszonych na naukę jazdy na snowboardzie. (zał.3) - kliknij tutaj.

W przypadku braku dotrzymania w/w terminów oraz braku dostarczenia wymaganych dokumentów, uznaje się rezygnację szkoły z programu i zwolnienie zarezerwowanego terminu dla innej szkoły.

Regulamin oraz załączniki do pobrania znajdują się na stronie moswschod.pl

Ilość miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 12 616 94 08.

 

Tagi: kraków, sport

pokaż metkę
Osoba publikująca: WOJCIECH KALETA
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także