Zaproszenie na konferencję pn. „Jak prowadzić profilaktykę zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową?” – Kraków, 22 listopada 2017 r.

Uprzejmie informuję, że 22 listopada 2017 roku, w godz. 10.00 – 14.30 w Centrum Konferencyjnym Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II przy ul. Prądnickiej 80 w Krakowie odbędzie się konferencja pn. Jak prowadzić profilaktykę zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową?”.

Zaproszenie na konferencję pn. „Jak prowadzić profilaktykę zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową?” – Kraków, 22 listopada 2017 r.
Fot. Portal Edukacyjny

Organizatorem jest Zespół do spraw realizacji Krajowego Programu Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS w województwie małopolskim, powołany zarządzeniem Wojewody Małopolskiego z 30 marca 2017 roku.

Celem konferencji jest zachęcenie do podejmowania działań profilaktycznych i wychowawczych nastawionych na zapobieganie zakażeniom HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową wśród młodzieży i osób dorosłych.

Organizatorzy wyrażają nadzieję, że konferencja przybliży złożoność i wagę problemów związanych z prowadzeniem profilaktyki zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową.

W ramach konferencji zaplanowane jest przeprowadzenie wśród uczestników konkursu wiedzy, który obejmować będzie tematy poruszane podczas wystąpień prelegentów. Dla laureatów konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody ufundowane przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Krakowie oraz eksperta ds. informacji o narkotykach i narkomanii województwa małopolskiego.

Zapraszam do zapoznania się z załączonym programem wydarzenia

Uczestnicy konferencji otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział. Udział w konferencji jest bezpłatny.
Zapisów należy dokonać poprzez stronę internetową Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie: www.wsse.krakow.pl w zakładce: Zapisy na konferencję „Jak prowadzić profilaktykę zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową?”

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.


Informacje dodatkowe można uzyskać pod numerem telefonu Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie: 12 25 48 585, 12 25 49 429 lub adresem e-mail: oz@wsse.krakow.pl

/-/ Ewa Podłęcka

II Zastępca Dyrektora Wydziału

Pokaż metkę
Osoba publikująca: MAGDALENA WILK
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY