Ogłoszenia

Rodzinne Pływanie 2018

Zaproszenie

3. Krakowskie Forum Sportu

Zaproszenie

Wakacje 2018  – życzenia od Pani Prezydent

Szanowni Państwo Dyrektorzy,  Nauczyciele i Rodzice

Drodzy Uczniowie,

Za kilka dni rok szkolny 2017/2018 przejdzie do historii. Zapewne dla większości był to czas wytężonej nauki i pracy, podejmowania nowych wyzwań, osiągania większych lub mniejszych sukcesów.

Dofinansowanie do opłat (czesnego) za kształcenie, pobieranych przez szkoły wyższe oraz placówki doskonalenia zawodowego nauczycieli3

Szanowni Państwo

Dyrektorzy szkół i placówek,

informuję, że zostało opublikowane Zarządzenie nr 1515/2018  Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 15 czerwca 2018  r. w sprawie przyznania nauczycielom zatrudnionym w szkołach i placówkach prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków dofinansowania w I półroczu 2018 roku do opłat (czesnego) za kształcenie, pobieranych przez szkoły wyższe oraz placówki doskonalenia zawodowego nauczycieli.

Informacje Biura Miejskiego Ośrodka Wspierania Inicjatyw Społecznych

Biuro Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych informuje, że jeszcze tylko do 15 czerwca br. można składać wnioski w programie grantowym DZIAŁAMY LOKALNIE 2018, realizowanym wspólnie ArcelorMittal Poland.

Dotyczy: 4 urodzin TAURON Areny Kraków i Dnia Dziecka z RadwanSport

Do Dyrektorów Szkół w Krakowie

NIE JESTEŚ SAM- EDYCJA III- zaproszenie Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa na uroczyste wręczenie certyfikatów

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

w ostatnich dniach zakończyła się III Edycja realizowanego przez Gminę Miejską Kraków projektu pn. ,,Nie jesteś sam- wsparcie nauczyciela w pracy z uczniami z problemami psychicznymi i zaburzeniami emocjonalnymi’’.

Program Microsoft Innovative Educator Expert

Informacje dotyczące programu Microsoft Innovative Educator Expert dostępne są na stronie:

https://education.microsoft.com/microsoft-innovative-educator-programs/mie-expert

Korowód Nowohucki z okazji Dni Nowej Huty i 100-lecia niepodległości

9 czerwca 2018 r. z okazji Dni Nowej Huty 2018 ulicami dzielnicy przejdzie barwny korowód przypominający postaci związane z terenami Nowej Huty zasłużonymi dla wolności w ramach krakowskich obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Wydarzenie organizowane przez Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida będzie okazją do wspólnego, lokalnego i radosnego świętowania!

Cybernauci- kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci

Szanowni Państwo,

Fundacja Nowoczesna Polska zaprasza do zapoznania się z bezpłatną ofertą edukacyjną dla szkół związaną z bezpieczeństwem w sieci.

POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY