Ogłoszenia

Uwaga! Ostatnie szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy dla pracowników niebędących nauczycielami zatrudnionych w szkołach i placówkach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Kraków.

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

Samorządowych Szkół i Placówek prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków

 

Informuję, że 20 lutego 2019 r. odbędzie się ostatnie szkolenie dla pracowników niebędących nauczycielami w zakresie udzielania pierwszej pomocy, którzy nie uczestniczyli w żadnym z dotychczasowych szkoleń.

KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW – edycja V 2019

Zaproszenie Pani Anny Korfel – Jasińskiej Zastępcy Prezydenta ds. Edukacji, Sportu i Turystyki do udziału w Krakowskim Tygodniu Zawodowców -
edycja V 2019

XXV Samorządowy Konkurs Nastolatków  - 8 Wspaniałych - 2019 – edycja krakowska

Organizator:

MDK Dom Harcerza i Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa.

Cel konkursu:

Promowanie pozytywnych zachowań, działań i postaw dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie wolontariatu.

Konkurs informatyczno - historyczny pn. ,,Różne Oblicza Krakowa''

Szanowni Państwo,

XI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie zaprasza do udziału w konkursie informatyczno - historycznym pn. "Różne oblicza Krakowa" na temat "70 lat Nowej Huty"

Udział w Krakowskiej Grupie Zakupowej Energii Elektrycznej

Szanowni Państwo Dyrektorzy Samorządowych Szkół i Placówek Oświatowych

W załączeniu przekazujemy Państwu pismo Pana Andrzeja Łazęckiego Z-cy Dyrektora Wydziału Gospodarki Komunalnej dotyczące potwierdzenia udziału w tworzonej Krakowskiej Grupy Zakupowej Energii Elektrycznej

Noc Tańca
2019-02-11

16 czerwca 2019 r. odbędzie się w Krakowie druga edycja NOCY TAŃCA. Wydarzenie to, zostało wpisane już na stałe w projekt KRAKOWSKICH NOCY, który od lat cieszy się olbrzymim zainteresowaniem zarówno mieszkańców Krakowa, jak i turystów.

ŚREDNICH WYNAGRODZEŃ NAUCZYCIELI W 2018 ROKU

Szanowni Państwo

Dyrektorzy samorządowych szkół i placówek

Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostkę samorządu terytorialnego (art. 30a ust.5 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 roku Karta Nauczyciela).

Konferencja  sieci Teacher Education Policy in Europe – Kraków, 16-18 maja 2019 r.

Szanowni Państwo,

informuję, że w dniach 16-18 maja 2019 r. w Krakowie odbędzie się konferencja sieci naukowej Teacher Education Policy in Europe – TEPE 2019 „Quality Teachers and Quality Teacher Education: Research, Policy and Practice”.

Przegląd Teatralno - Muzyczny ,,O BUŁAWĘ LAJKONIKA''

Szanowni Państwo,

informujemy, że od 2 do 5 kwietnia 2019 roku trwać będą prezentacje Przeglądu Teatralno-Muzycznego „O Buławę Lajkonika” dla osób niepełnosprawnych.

,,Profesjonalny system wspomagania szkół z województwa małopolskiego''

Szanowni Państwo,

informujemy o rekrutacji do udziału w Projekcie pt. ,,Profesjonalny system wspomagania szkół z województwa małopolskiego''

POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY