Ogłoszenia

Jak tworzyć pozytywny klimat w szkole? – konferencja edukacyjna

Konferencja edukacyjna „Budujemy krakowski model bezpieczeństwa psychicznego w szkole”, zorganizowana w magistracie 16 stycznia, ma być pierwszym krokiem do wypracowania modelowych rozwiązań profilaktycznych, z których mogłaby korzystać każda krakowska szkoła i placówka. Spotkanie naukowców i szkolnych praktyków miało służyć diagnozie potrzeb w zakresie wzmacniania bezpieczeństwa psychicznego dzieci i młodzieży oraz pokazaniu już będących w obiegu zasobów – czyli tzw. dobrych praktyk.

Krakowski Tydzień Zawodowców edycja VI 2020 - zaproszenie do udziału

Zaproszenie Pani Anny Korfel – Jasińskiej Zastępcy Prezydenta ds. Edukacji, Sportu i Turystyki

do udziału w Krakowskim Tygodniu Zawodowców -
edycja VI 2020

XXVI Samorządowy Konkurs Nastolatków 8 Wspaniałych 2020 – edycja krakowska

Młodzieżowy Dom Kultury Dom Harcerza i Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa zapraszają do udziału w XXVI Samorządowym Konkursie Nastolatków 8 Wspaniałych 2020

OGŁOSZENIE KONKURSU

Prezydent Miasta Krakowa ogłasza konkursy na stanowiska dyrektorów.

Zaproszenie do udziału w konferencji -  Budujemy krakowski model bezpieczeństwa psychicznego w szkole

16 stycznia 2020 r. Sala Obrad Urzędu Miasta Krakowa Plac Wszystkich Świętych 3-4

Informacja dot. średnich wynagrodzeń nauczycieli za 2019 r.

Poniżej komunikat Magdaleny Węgrockiej-Szwalec, zastępcy dyrektora Wydziału Edukacji skierowane do dyrektorów szkół i placówek prowadzących samodzielną obsługę finansowo-księgową oraz dyrektor Miejskiego Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie dotyczący średnich wynagrodzeń nauczycieli za 2019 r.

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Mistrz Recyklingu VI edycja

Ekokoncepcja urządzeń technicznych jest kluczem do przyszłości. Jak będzie wyglądał nasz świat w przyszłości, to zależy tylko od nas…

Budujemy krakowski model bezpieczeństwa psychicznego w szkole – trwa rejestracja na konferencję

Jak tworzyć pozytywną atmosferę w szkole? Co zrobić, aby zapanował w niej jeszcze bardziej przyjazny klimat? Jak wzmacniać poczucie własnej wartości wśród uczniów i uczennic? Jak radzić sobie z agresją słowną? To zaledwie część pytań, na które odpowiedzi będą próbowali znaleźć uczestnicy konferencji ”Budujemy krakowski model bezpieczeństwa psychicznego w szkole”. Wydarzenie, które odbędzie się 16 stycznia 2020 r.

Wybieram wybory – ogólnopolski konkurs wiedzy o prawie wyborczym

Już po raz czwarty odbędzie się ogólnopolski konkurs wiedzy o prawie wyborczym „Wybieram wybory” organizowany przez Państwową Komisję Wyborczą i Krajowe Biuro Wyborcze. Uczniowie szkół ponadpodstawowych do 10 stycznia 2020 r. mogą zgłaszać swój udział w konkursie.

POLECAMY
POLECAMY