górne tło

Wielkanoc 2024. Życzenia Prezydenta Miasta Krakowa dla uczniów i pracowników oświaty

"Mam nadzieję, że świąteczny czas, choć jak zawsze zbyt krótki, pozwoli Państwu odpocząć od stresów, napięć i problemów dnia powszedniego" – napisał Jacek Majchrowski, Prezydent Miasta Krakowa w życzeniach skierowanych do osób związanych z krakowską oświatą.

Szanowni Państwo,
Drogie Nauczycielki i Nauczyciele,
Uczennice i Uczniowie,
Wszystkie Osoby związane z krakowską oświatą,

Zbliżający się okres Świąt Wielkiej Nocy to doskonały moment na wyczekiwany od końca zimowych ferii odpoczynek od szkolnej rzeczywistości, a dla mnie okazja, by do okolicznościowych życzeń dołączyć podziękowania dla wszystkich Państwa za codzienną pracę na rzecz rozwoju szkolnictwa w Krakowie.

Mam nadzieję, że świąteczny czas, choć jak zawsze zbyt krótki, pozwoli Państwu odpocząć od stresów, napięć i problemów dnia powszedniego.    

Życzę, by wypoczywali Państwo w gronie bliskich i przyjaciół, czerpiąc radość i energię z serdecznej atmosfery rodzinnych spotkań. Niech świąteczne poczucie wspólnoty, wzajemna życzliwość i wiosenna ekscytacja rozświetlają nasze dni nie tylko od święta.

Jestem szczęśliwy, że jako Prezydent Miasta Krakowa mogłem przez tyle lat służyć Państwu i wspomagać bezcenną misję kształcenia kolejnych pokoleń krakowian.

Jacek Majchrowski
Prezydent Miasta Krakowa

__

Życzenia można pobrać również tutaj [PDF]