górne tło

Dzień Orientacji Zawodowej - zaproszenie do współpracy

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 (al. Kijowska 3) zaprasza 15 marca 2024 roku na kolejną 18 edycję „Dnia Orientacji Zawodowej”, która ma na celu pomoc uczniom ósmych klas we właściwym wyborze szkoły ponadpodstawowej i zaprezentowanie im oferty tych właśnie szkół.

Na terenie Małopolski jest bardzo bogata oferta szkół ponadpodstawowych i uczniom trudno jest wybrać najlepszą drogę swojej dalszej edukacji. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 poprzez organizowane przedsięwzięcie chce pomóc im w dokonaniu najtrafniejszego wyboru. W związku z tym zaprasza po raz kolejny do współpracy.

W ubiegłych latach, podczas Dnia Orientacji Zawodowej, prezentowało się ponad 40 placówek z Krakowa i okolic reprezentujących wszystkie typy szkół ponadpodstawowych.

Szkoły ponadpodstawowe będą prezentować się w czasie DOZ w formie:

Dzień Orientacji Zawodowej skierowany jest zarówno do rodziców jak i uczniów klas 8 SP, a także krakowskich szkół integracyjnych. Zwiedzanie stoisk i udział w warsztatach będzie odbywał się turami, aby uniknąć wrażenia chaosu i bałaganu.

Zgłoszenia o liczbie osób z opiekunami chętnych do udziału w wydarzeniu przyjmowane są telefonicznie lub mailowo: 12 633 37 11 wew. 19 lub 20; sp12@mjo.krakow.pl Prosimy podać: nr szkoły; liczbę osób; imię i nazwisko opiekuna; adres e-mailowy.

O szczegółowym harmonogramie przedsięwzięcia zainteresowani zostaną poinformowani w późniejszym czasie.

Po zapoznaniu się z ww. szczegółowym harmonogramem, prosimy o podanie następujących informacji:

Za projekt odpowiedzialny jest zespół psychologiczno-pedagogiczny Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 12.


Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12